
Gresie si Faianta
Gresie portelanata TAVOLATO Brown 9241 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745924114
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Natural 9242 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare natur
SKU:
3800745924213
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Red 9243 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare rosu
SKU:
3800745924312
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip ciment Corona Light Grey 45×45 cm, 9885, Gri
SKU:
3800745988512
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm, 8237, Bej
SKU:
3800745823714
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm,8234, Crem
SKU:
3800745823417
Gresie portelanata tip marmura 45×45 cm Silver Grey 9890, Gri
SKU:
3800745989014
Gresie portelanata tip marmura Amber Brown 9881, 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745988116
Gresie portelanata tip marmura Bianco White 45×45 cm 9882, Alb
SKU:
3800745988215
Gresie portelanata tip marmura Marmi White, 30×60 cm, 9519, Alb
SKU:
3800745951912
Gresie portelanata tip marmura Paros Beige, 45×45 cm, Crem
SKU:
3800745988611
Gresie portelanata tip marmura Venato floor, 45×45 cm, 9891, Alb
SKU:
3800745989113
Gresie portelanata tip marmura, Celine Beige 9892, Uni, 33,3×33,3 cm, Crem
SKU:
3800745989212
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Beige Matt 20×23 cm, Crem
SKU:
8698855853975
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Grey Decor Matt 20×23 cm, Gri
SKU:
8698855854064
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone Chestnut 40×60 cm, maro, cod 943303
SKU:
8698541050428
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Grey Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941302
SKU:
8698541051449
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Emperador Brown, 60×120 cm, EMP3, Maro
SKU:
8698853185818
| Gama | Emperador |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Istanbul 60×120 cm, alb, finisaj mat, cod 227901
SKU:
8698541005466
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra pentru exterior Roca Grey, 30×60 cm, 9728, Gri
SKU:
3800745972818
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Grey 9918, 60×120 cm, Gri
SKU:
3800745991819
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Light Grey 9917, 60×120 cm, Gri
SKU:
3800745991710
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Natural 9916, 60×120 cm, Crem
SKU:
3800745991611
Gresie portelanata tip piatra Terrazzo Mono Bone, 60×120 cm, 87825110, Gri
SKU:
8698541052118
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Terrazzo Mono Grey, 60×120 cm, 87825210, Gri
SKU:
8698541052132
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata verde IZOLA 9118 model monoculoare 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745911817
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Vulcano tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745880014
Gresie portelenata alba KEROS TAJMAHAL ONIX model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597563903
Gresie portelenata bej KEROS BRONX BEIGE model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597546449
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata bej KEROS REALITY model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597514844
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata bej KEROS TAJMAHAL Crema Marfil model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597564474
Gresie portelenata bej KEROS TASSILE model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597550163
| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata gri deschis REALITY model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597514820
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata maro inchis KEROS REALITY model ciment 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597514868
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata travertin KEROS TAJMAHAL model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597563866
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018





























































