
Gresie si Faianta
Faianta colectia Metal Blanco, cod A087, 30×90 cm, culoare Alb
SKU:
8432597566867
Faianta colectia Tajmahal Onix, cod A068, 25×75 cm, culoare Gri
SKU:
8432597562265
Faianta colectia Tessile Cubik Gris, cod A029, 25×50 cm, culoare Gri
SKU:
8432597545848
Faianta gri PALAZZO 4619 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461916
Faianta alba WHITE GLOSS 5254 model 20×30 cm
SKU:
3800745525410
Faianta maro CHIC 5794 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579413
Faianta bej CHIC 5792 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579215
Faianta Country Grafito 32×48 / Artesa Mix 34X50 mp/cut
SKU:
8429991921460
Faianta gri SELENA 5471 model marmura 25×50 cm
SKU:
3800745547115
Faianta maro SIENA Brown 5351 model marmura, 20×30 cm
SKU:
3800745535112
Faianta bej PASTEL Light Beige 5846 model lemn 25×40 cm
SKU:
3800745584615
Faianta albastra DIANA 7148 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745714814
Faianta bej PANAMA 5442 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544213
Faianta gri MYSTIC 2850 model Ciment 20×50 cm
SKU:
3800745285017
Faianta maro LUCIA 5593 model Lemn 20×50 cm
SKU:
3800745559316
Faianta tip marmura cu aspect tridimensional Celine Light Beige 4697, 30×60 cm, Crem
SKU:
3800745469714
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura cu aspect tridimensional Celine Beige 4696, 30×60 cm, Crem
SKU:
380074546915
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Aqua 4743, 25,5×75,5 cm, Turcoaz
SKU:
3800745474312
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Red 4746, 25,5×75,5 cm, Rosu
SKU:
3800745474619
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb model tip piatra Celine White, 4695, 30×60 cm
SKU:
3800745469516
Faianta alba DELPHI WHITE 4856-4928, tip marmura, finisaj lucios, 25x50cm
SKU:
3800745485615
Faianta 4873 Nature Natural tip ciment, 30 x 60 cm, culoare gri
SKU:
3800745487312
Piesa decorativa 4878 Tessuto Patchwork Cream tip textil, 30 x 60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487817
Faianta cu aspect 3D Celine Blue 4693, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745469318
Faianta cu aspect 3D Celine Light Blue 4694, 30×60 cm, Albastru deschis
SKU:
3800745469417
Faianta tip marmura Venato White, 30×60 cm, 4702, Alb
SKU:
3800745470215
Faianta tip marmura 4704 Paros 30×60, Crem
SKU:
3800745470413
Faianta tip marmura 3D Leaves 4705 30×60, bej
SKU:
3800745470512
Faianta bej model tip mozaic Tessile Cubik Beige, A029, 25×50 cm
SKU:
8432597545800
Faianta bej model tip lemn Aquarelle Beige, 5966, 25×50 cm
SKU:
3800745596618
Faianta gri model tip lemn Aquarelle Light Grey, 5963, 25×50 cm
SKU:
3800745596311
Faianta bej model tip marmura Tahiti Dark, 5360, 25×50 cm
SKU:
3800745536010
Faianta gri deschis BRONX GRIS model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597546364
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rosie LIFE ROJO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597517494
Faianta neagra deschis JAZZ NEGRO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597518767
Faianta Creativo, model piatra, 2051-0199, 50 x 25 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005081768
| Gama | CREATIVO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie 6208 Delphi White tip marmura, 45 x 45 cm, culoare alb
SKU:
3800745620818
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Light Grey, 25X40 cm, gri deschis, cod 4676
SKU:
3800745467611
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Grey, 25X40 cm, gri inchis, cod 4677
SKU:
3800745467710
























































