
Gresie si Faianta
Gresie portelanata Canella Brown 8974 model lemn, tip parchet 15,5×60,5 cm, maro
SKU:
3800745897418
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, Celine Beige 9892, Uni, 33,3×33,3 cm, Crem
SKU:
3800745989212
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra pentru exterior Roca Grey, 30×60 cm, 9728, Gri
SKU:
3800745972818
Gresie portelanata Vulcano tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745880014
Gresie portelanata gri Abitare Grey, 9537, tip ciment, 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745953718
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura alba Elada 33,3×33,3 cm cod 9854
SKU:
3800745985412
| Gama | Elada |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, gri deschis, EVOQUE LIGHT GREY 6126 R, tip ciment, finisaj mat, 60×120 cm
SKU:
3800745612615
| Gama | Evoque |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sintra Beige 9290, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745929010
Gresie portelanata tip piatra Terrazzo Mono Bone, 60×120 cm, 87825110, Gri
SKU:
8698541052118
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata decor, Canada, 6064-0106-4211, 60×20 cm, Multicolor
SKU:
5945005079079
Gresie portelanata Nordic Outdoor Beige 9794, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745979411
Gresie Legend Taupe, model ciment, 8587, 33,3×33,3 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
3800745858716
| Gama | Legend Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Luxury White 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8429991279707
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm,8234, Crem
SKU:
3800745823417
Gresie portelanata moderna Celine Blue 33,3×33,3 cm, 9893, Albastru
SKU:
3800745989311
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Garret, model lemn, 6060-0302, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081348
Gresie Natura, model lemn, 6046-0450, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005079871
Gresie Cream, model piatra, 6060-0195, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080785
Gresie Canada, model lemn, 6060-0098, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005080570
Gresie Canada, model lemn, 6060-0101, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080655
Gresie portelanata model marmura Asel Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853178513
| Gama | Asel |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro 8802 Vulcano, 30×60 cm, 1,44 mp/cutie
SKU:
3800745880212
Gresie Odessa Cotto ODS32, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare maro, finisaj mat, 1,63 mp/cutie
SKU:
8691273962403
Gresie Odessa Grey ODS03, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8691273962502
Gresie Titanic Topaz Blue Crystal rectificata, tip marmura, 58×118 cm, TTN04PAR
SKU:
8691273479307
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
Gresie portelanata decor, Canada Lamele, 6060-0105, 30×60 cm, Multicolor
SKU:
5945005072339
Gresie Traver, model piatra, 6060-0336, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005082079
| Gama | TRAVER |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Spatii comerciale, Soclu |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0296, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005081300
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Botticino Beige,45×45 cm, culoare crem, cod 9883
SKU:
3800745988314
Gresie Orient Beige 9557, model ornament, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745955712
Gresie portelanata tip marmura Bianco White 45×45 cm 9882, Alb
SKU:
3800745988215
Gresie portelanata tip marmura 45×45 cm Silver Grey 9890, Gri
SKU:
3800745989014
Gresie portelanata tip ciment Corona Light Grey 45×45 cm, 9885, Gri
SKU:
3800745988512
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura Paros Beige, 45×45 cm, Crem
SKU:
3800745988611
Gresie portelanata tip marmura Amber Brown 9881, 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745988116



























































