
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi „Gresie Nyra Meteor Mat 60x120x0.9 cm, HCQ8” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie Palmer 1 61x61x0.7 cm model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8697497136842
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
Gresie Boheme Beige 33×33 cm, rectificata, model marmura, finisaj mat, bej
SKU:
8432597584021
Gresie Boheme Gris 33×33 cm, rectificata, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584052
Gresie rectificata 3695 Breeze White Matt 60×120 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745369519
Gresie 6470 Sidona Light Grey 60×60 cm, model marmura, gri
SKU:
3800745647013
Gresie rectificata 6162 Orobianco White 60×60 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745616255
Gresie 6093 Antica-Rustic Natural 45×45 cm, model parchet, natur
SKU:
3800745609318
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
Gresie 3693 Riverstone Mix 30×60 cm, model piatra, mix
SKU:
3800745369311
Gresie 3694 Riverstone Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745369410
Gresie 3562 Revoque Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745356212
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
Gresie rectificata 3599 Urbana Beige 60×60 cm, model piatra, bej
SKU:
3800745359916
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
Gresie Helios Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016088
Gresie Marvy Mat Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016309
Gresie Sempre Junior Bianca Rec 1. 60×60
SKU:
8697497147275
Gresie Sg Rasa Beige 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575032829
Gresie Sg Ark Silver Rec 1. 60x60x0.7cm 1.81mp/cut
SKU:
8681575069955
Gresie Sg Ark Ivory Rec 1. 60x60x0.7cm 1.81mp/cut
SKU:
8681575070319
Gresie Rasa Grey Rec 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575072250
Gresie Sg Terrazzo Light 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575028266
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Gs Camel Gold – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bej
SKU:
4000000577492
| Gama | Camel |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Oren Travertino – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare bej
SKU:
4000000577515
| Gama | Oren |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Atomic Blue – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare albalbastru
SKU:
4000000577522
| Gama | Atomic |
|---|---|
| Culoare | Alb-Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Panda White – Special High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-negru
SKU:
4000000577539
| Gama | Panda |
|---|---|
| Culoare | Alb-Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Pearl Statuario – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb
SKU:
4000000577546
| Gama | Pearl |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Classica Aqua – High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bleu
SKU:
4000000577553
| Gama | Classica |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bleu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
Gresie rectificata Natura Wood Oak Rec R-11 1. 60x60x2 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8697497179269
Gresie rectificata Stark Smoke Rec (Urban Stone Pearl) 1. 60x60x2 cm, model piatra, alb, finisaj mat
SKU:
8681575040060
Gresie rectificata Benelux Grey 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575023957
Gresie rectificata Terra Beige TER3 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698853222117
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |





























































