
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi „Gresie rectificata Botanic Decor Grey 6204, tip lemn, 20x120 cm, gri” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Piesa decorativa Geometric Eco White 4995, tip marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745499513
| Gama | GOLDIE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Flora Light Blue 3276, tip marmura, 30×60 cm, albastru deschis
SKU:
3800745327618
| Gama | DELICE |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Firenze Geometric Beige 3271, tip geometric, 30×60 cm, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
3800745327113
| Gama | Firenze Geometric Beige |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Firenze Autumn 4961, tip decor, 30×60 cm, culoare mix, finisaj lucios
SKU:
3800745496116
Piesa decorativa Delice Leaves Waves Light Blue 3272, tip marmura, 60×90 cm, albastru deschis
SKU:
3800745327212
| Gama | DELICE |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×90 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Delice Geometric Blue 4981, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
3800745498110
Piesa decorativa Corona Patchwork Grey 4715, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471519
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa colectia Metal Net Grafito, 30×90 cm, cod A086, culoare Gri
SKU:
8432597566980
| Gama | Metal |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Romburi |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Capri Patchwork Beige 2766, tip piatra, 8×25 cm, bej
SKU:
3800745276619
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Botticino Gold Beige 2924, tip marmura, 7×75.5 cm, bej
SKU:
3800745292411
| Gama | BOTTICINO |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 7×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Botticino Art Beige 4726, tip marmura, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745472615
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Bianco Leaves White 2923, tip decor, 7×75.5 cm, alb
SKU:
3800745292312
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 7×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Bianco Art White 4736, 25.5×75.5 cm, Alb
SKU:
3800745473612
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Geometric |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Aquarelle Light Grey 4909, tip flori, 25×50 cm, gri deschis
SKU:
3800745490916
Piesa decorativa Aquarelle Light Beige 2813, tip flori, 25×50 cm, bej deschis
SKU:
3800745281316
Piesa decorativa Alpino Decor Brown 6050, tip lemn, 15.5×60.5 cm, maro
SKU:
3800745605013
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Alpino Decor Beige 6049, tip lemn, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745604917
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Acacia Decor Time 9838, tip lemn, 15.5×60.5 cm, gri deschis
SKU:
3800745983814
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 2634 Izola Stripe Lila, tip relief, 25×50 cm, culoare violet
SKU:
3800745263411
| Gama | Izola |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Traffic Beige 6482, model piatra, 60×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745648218
Gresie Tempera Brown tip marmura, 6081 45×45 cm, culoare maro, finisaj
SKU:
3800745608113
Gresie Pym Stylwood Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679637
| Gama | Stylwood |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Santorini White model marmura, 60x120cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
8698855127274
Gresie Pym Rimini Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679750
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Taurus Granit Beige, model piatra, 5032-0337, 30×30 cm, bej, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203760
Gresie rectificata Taurus Granit Antracit, model piatra, 5032-0338, 30×30 cm, gri antracit, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203722
Gresie Pulpis Dark Grey Brillo (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559878265
| Gama | Pulpis |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Grey 30×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698853116317
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Beige 30×60 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8698853116218
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Brown, 30×60 cm, 10795210, Maro
SKU:
8698541003882
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Beige, 30×60 cm, 107951, Bej
SKU:
8689834003875
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Noce 40×60 cm, maro
SKU:
8698541050404
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata tip marmura River Grey 60×120 cm, 606272
SKU:
8698541059315
| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Toscana Perla, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305700


















































