
Gresie si Faianta
Faianta rectificata Oasis Damson Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192503
Faianta rectificata Oasis Green Decofon, model marmura, 30×90 cm, Verde, finisaj lucios
SKU:
8697497192541
Faianta Riva, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497128113
Faianta rectificata Maxi White, model marmura, 30×60 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8692844922338
Faianta Aura White, model marmura, 30×60 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8697497113072
Faianta Aura Blue, model marmura, 30×60 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497113614
Faianta Riva Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497128090
Faianta rectificata Maxi White Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8692844907885
Gresie Atelier Teak, model lemn, 15×60 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
8697497016274
Gresie rectificata Terra White, model ciment, 45×45 cm, Alb, finisaj mat
SKU:
8697497111078
Gresie Aura White, model ciment, 40×40 cm, Alb
SKU:
8697497130703
Gresie rectificata Maxi Matte White, model marmura, 40×40 cm, finisaj mat, Alb
SKU:
8697497110835
Gresie Riva 1, model marmura, 40×40 cm, finisaj mat, Alb
SKU:
8697497129233
Gresie rectificata Oasis Lilac, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb Lilas
SKU:
8697497116035
Gresie rectificata Sante Aqua, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Albastru marin
SKU:
8697497127635
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Terra Grey, model ciment, 45×45 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497127550
Gresie rectificata Sante White, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb
SKU:
8697497113539
Faianta rectificata Oasis Murdum, model marmura, 30×90 cm, finisaj lucios, Bej
SKU:
8692844917648
Gresie rectificata portelanata Albero Grey R-11, model lemn, 60×60 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497128410
Gresie portelanata Fraxinus 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Bej-Gri
SKU:
8697497126928
| Gama | FRAXINUS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Mix Bej-Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Herringwood 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Maro
SKU:
8697497126942
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
Gresie rectificata portelanata Hypnos, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Albastru marin
SKU:
8697497136606
| Gama | HYPNOS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model marmura SG Mercan Lappato Beyaz, 60×120 cm, Albastru
SKU:
8681575064301
| Gama | SG MERCAN |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Gresie model piatra 6569 Castro Mix Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656916
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip piatra Kilyos Anthracite KIL2 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8698853183715
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nostalji Grey NOS2, model lemn, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117413
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata model dungi Efes Brown 30×60 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
8698853116416
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Treapta scara rectificata Izmir, tip ciment, 33×120 cm, culoare crem, finisaj lucios
SKU:
8435728001671
| Gama | Izmir |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Arce, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro deschis, finisaj lucios
SKU:
8435728001787
| Gama | Islandia Arce |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Abedul, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
8435728001763
| Gama | Islandia Abedul |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Creta Perla, tip marmura, 33×120 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8435728000247
| Gama | Creta Perla |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Creta Antracita, tip ciment, 33×120 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8435728000230
| Gama | Creta Antracita |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |















































