
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi „Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20x120 cm, natural” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Noce 40×60 cm, maro
SKU:
8698541050404
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Beige, 30×60 cm, 107951, Bej
SKU:
8689834003875
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Brown, 30×60 cm, 10795210, Maro
SKU:
8698541003882
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Beige 30×60 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8698853116218
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Grey 30×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698853116317
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pulpis Dark Grey Brillo (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559878265
| Gama | Pulpis |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Taurus Granit Antracit, model piatra, 5032-0338, 30×30 cm, gri antracit, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203722
Gresie rectificata Taurus Granit Beige, model piatra, 5032-0337, 30×30 cm, bej, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203760
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679750
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Santorini White model marmura, 60x120cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
8698855127274
Gresie Pym Stylwood Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679637
| Gama | Stylwood |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Tempera Brown tip marmura, 6081 45×45 cm, culoare maro, finisaj
SKU:
3800745608113
Gresie Traffic Beige 6482, model piatra, 60×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745648218
Gresie portelanata model dungi Efes Brown 30×60 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
8698853116416
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nostalji Grey NOS2, model lemn, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117413
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip piatra Kilyos Anthracite KIL2 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8698853183715
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
Gresie model piatra 6569 Castro Mix Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656916
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie rectificata, model marmura SG Mercan Lappato Beyaz, 60×120 cm, Albastru
SKU:
8681575064301
| Gama | SG MERCAN |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Hypnos, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Albastru marin
SKU:
8697497136606
| Gama | HYPNOS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
Gresie Herringwood 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Maro
SKU:
8697497126942
Gresie portelanata Fraxinus 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Bej-Gri
SKU:
8697497126928
| Gama | FRAXINUS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Mix Bej-Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Albero Grey R-11, model lemn, 60×60 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497128410
Gresie rectificata Sante White, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb
SKU:
8697497113539
Gresie rectificata Terra Grey, model ciment, 45×45 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497127550
Gresie rectificata Sante Aqua, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Albastru marin
SKU:
8697497127635
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Oasis Lilac, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb Lilas
SKU:
8697497116035

















































