
Gresie si Faianta
Gresie rectificata Marble Venato White 6529, model marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745652918
Gresie rectificata Marble Verde Green 6532, model marmura, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653212
Gresie rectificata Marble Viola Bordo 6533, model marmura, 60×60 cm, rosu
SKU:
3800745653311
Gresie rectificata Cemento Perla White 6534, model ciment, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745653410
Gresie rectificata Cemento Salvia Green 6537, model ciment, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653717
Piesa decorativa Pastel Magnolia Light Beige 5844, model floral, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745584417
Faianta rectificata Concepto, 1260-0077-4201, model monocolor, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005083571
Gresie portelanata decor Traver Mozaic, 6060-0203-4011, model piatra, 60×30 cm, bej, finisaj mat
SKU:
5945005081263
Contratreapta pentru scari Milano Grey, model ciment, 17.5×120 cm, gri, finisaj mat
SKU:
4000000537373
| Gama | MILANO |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior/Interior |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Exterior/Interior |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA26, model marmura, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853199013
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Classic Carrara Gold DK, CLA12, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios, in relief
SKU:
8698853175413
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Natura Maple NAT2, model lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat, antialunecare
SKU:
8698853176212
| Gama | NATURA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA20, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853175819
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Kartepe Anthracite KAR2, 30×60 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853127313
| Gama | KARTEPE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Athena White 3389, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338911
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Venato White 3387, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338713
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Green 3392, model marmura, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745339215
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Viola Bordo 3393, model marmura, 24.4×74.4 cm, rosu
SKU:
3800745339314
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bordo |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Athena Diamond White 3390, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339017
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Venato Diamond White 3388, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338812
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Perla White 3394, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339413
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Salvia Diamond Green 3401, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340112
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Salvia Green 3400, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340013
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Perla Diamond White 3395, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339512
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Levante Grey, model ciment, 60×60 cm, LEV2, Gri, finisaj lucios
SKU:
8698853205615
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Cream, model ciment, 60×60 cm, LEV4, Crem, finisaj lucios
SKU:
8698853205714
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Pulpis Antracit, model marmura, 60×60 cm, PUL3, Antracit, finisaj lucios
SKU:
8698853187515
| Gama | PULPIS |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Beige, model ciment, 60×60 cm, LEV3, Bej, finisaj lucios
SKU:
8698853205813
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Helena Matt White 60×60 cm, 59660111, alb, finisaj mat
SKU:
8698541067266
| Gama | HELENA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie New Travertin, model ciment, 33×66 cm, 28260411, Gri antracit, finisaj mat
SKU:
8698541069338
| Gama | NEW TRAVERTINE |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri antracit |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atelier Pearl, model lemn, 15×60 cm, Alb, Bej, finisaj mat
SKU:
8697497016366
Faianta rectificata Terra Dried Rose, model ciment, 30×90 cm, Rose, finisaj mat
SKU:
8692844918263
Faianta rectificata Terra Turquoise, model ciment,30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918225
Faianta rectificata Terra Grey, model ciment, 30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918201
Faianta rectificata Sante White, model marmura, 30×90 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915477
Faianta rectificata Sante Turquoise, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8692844918041
Faianta rectificata Sante Aqua, model marmura, 30×90 cm, Albastru marin, finisaj lucios
SKU:
8692844918003
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
Faianta rectificata Oasis Lilac, model marmura, 30×90 cm, Lila, finisaj lucios
SKU:
8692844917662
Faianta rectificata Oasis Lilac Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192527







































