
Gresie
- Nu poți să adaugi „Gresie portelanata rectificata Tempo Cotton, tip marmura, 75x150 cm, culoare crem, finisaj mat” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Gresie model piatra 6569 Castro Mix Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656916
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip piatra Kilyos Anthracite KIL2 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8698853183715
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nostalji Grey NOS2, model lemn, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117413
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata model dungi Efes Brown 30×60 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
8698853116416
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traffic Beige 6482, model piatra, 60×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745648218
Gresie Tempera Brown tip marmura, 6081 45×45 cm, culoare maro, finisaj
SKU:
3800745608113
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
Gresie Pym Stylwood Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679637
| Gama | Stylwood |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Santorini White model marmura, 60x120cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
8698855127274
Gresie Pym Rimini Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679750
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620511
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie rectificata Taurus Granit Beige, model piatra, 5032-0337, 30×30 cm, bej, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203760
Gresie rectificata Taurus Granit Antracit, model piatra, 5032-0338, 30×30 cm, gri antracit, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203722
Gresie Pulpis Dark Grey Brillo (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559878265
| Gama | Pulpis |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620115
Gresie rectificata Botanic Grey 6202, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620214
Gresie rectificata Botanic Decor Natural 6203, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620313
Gresie rectificata Botanic Decor Grey 6204, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620412
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Gresie rectificata Aspen Brown 9938, tip lemn, 20×120 cm, bej
SKU:
3800745993813
Gresie portelenala model dungi Efes Grey 30×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698853116317
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Beige 30×60 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8698853116218
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Brown, 30×60 cm, 10795210, Maro
SKU:
8698541003882
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Beige, 30×60 cm, 107951, Bej
SKU:
8689834003875
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Noce 40×60 cm, maro
SKU:
8698541050404
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata tip marmura River Grey 60×120 cm, 606272
SKU:
8698541059315
| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Toscana Perla, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305700
Gresie portelanata rectificata Toscana Gris, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8429178305724
| Gama | Toscana Gris |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |





















































