
Gresie
Gresie bej NAVONA 9361 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936117
72,00 leiMP| Gama | NAVONA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Creativo, model piatra, 6046-0452, 45 x 45 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005080006
66,50 leiMP| Gama | Creativo |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol, Garaj |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.43 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
74,00 leiMP| Gama | Traver |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 9933 Denver Brown, tip lemn, 30×60 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745993318
64,00 leiMP| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra pentru exterior Basalt Beige, 30×60 cm, 9731, Crem
SKU:
3800745973112
66,50 leiMP| Gama | Basalt |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 9932 Denver Beige, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745993219
64,00 leiMP| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 9934 Denver Grey, tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745993417
64,00 leiMP| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
73,50 leiMP| Gama | Wright |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Calacatta Blanco 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991462307
83,00 leiMP| Gama | Calacatta |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Naos White Rec 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8654430010611
70,00 leiMP| Gama | Naos |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
130,00 leiMP| Gama | Dakota |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
60,00 leiMP| Gama | Ayrona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Buc/Cutie | 15 |
| Greutate | 26 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 6.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
49,00 leiMP| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
181,50 leiMP| Gama | Supreme White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Supreme Decor Reflection 6420, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745642056
181,50 leiMP| Gama | Supreme Decor Reflection |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620511
119,50 leiMP| Gama | WILLOW |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.96 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
119,50 leiMP| Gama | WILLOW |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.96 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620115
119,50 leiMP| Gama | BOTANIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.96 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Botanic Grey 6202, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620214
119,50 leiMP| Gama | BOTANIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.96 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Botanic Decor Natural 6203, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620313
122,50 leiMP| Gama | BOTANIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.96 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Botanic Decor Grey 6204, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620412
122,50 leiMP| Gama | BOTANIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.96 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
181,50 leiMP| Gama | Quarry |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Grey, 30×60 cm, 10795210, Gri
SKU:
8698541003868
56,00 leiMP| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Creta Antracita 60×120 cm, finisaj mat
SKU:
4000000557883
110,49 leiMP| Gama | Creta |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Birou, Bucatarie, Sufragerie, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6271 Debris Light Beige, 33.3×33.3 cm, culoare bej deschis, finisaj mat
SKU:
3800745627114
55,00 leiMP| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pattern White, model decor, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745981216
89,50 leiMP| Gama | Pattern White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60×120 cm, bej, finisaj lucios
SKU:
3800745640755
181,50 leiMP| Gama | Onice Beige |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nordic Natural 9689, tip piatra, 60×60 cm, natural
SKU:
3800745968910
91,00 leiMP| Gama | NORDIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Interior, Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.08 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nairobi Brown 6105, tip marmura, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745610512
77,50 leiMP| Gama | NAIROBI |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nairobi Beige 6102, tip marmura, 45×45 cm, bej
SKU:
3800745610215
77,50 leiMP| Gama | NAIROBI |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Medina Light Grey 6141, tip marmura, 45×45 cm, gri deschis
SKU:
3800745614114
79,99 leiMP| Gama | MEDINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
































































