
Gresie
Gresie portelanata 9934 Denver Grey, tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745993417
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
Gresie Calacatta Blanco 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991462307
Gresie Egeo Gris 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991430948
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Egeo Perla 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8249991430979
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aura Marengo 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991379353
| Gama | Aura |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata gri deschis KEROS BRONX model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546524
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej ACACIA 8992 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745899214
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri ACACIA 8994 model lemn tip parchet 15.5×60.5 cm
SKU:
3800745899412
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro ACACIA 8993 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745899313
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Naos White Rec 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8654430010611
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
Gresie Rectificata Helios 1 45×45 cm model marmura
SKU:
8697497111511
Gresie SG Marcela 1. 60×120 cm, albastru, finisaj mat
SKU:
8681575080363
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Santana Anthracite 9323, tip piatra, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745932317
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Grey, 30×60 cm, 10795210, Gri
SKU:
8698541003868
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Tempo Cotton, tip marmura, 75×150 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
8429178305595
Gresie portelanata rectificata Creta Antracita 60×120 cm, finisaj mat
SKU:
4000000557883
| Gama | Creta |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Birou, Bucatarie, Sufragerie, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Concrete Grey (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559880022
Gresie Binissalem Abu Crema Int&Out (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559889121
Gresie portelanata 6271 Debris Light Beige, 33.3×33.3 cm, culoare bej deschis, finisaj mat
SKU:
3800745627114
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Parga Natural 9365, tip ciment, 30×60 cm, natural
SKU:
3800745936513
Gresie Parga Grey 9366, tip ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745936612
Gresie Parga Brown 9367, tip ciment, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745936711
Gresie Nordic Natural 9689, tip piatra, 60×60 cm, natural
SKU:
3800745968910
Gresie Nordic Brown 9771, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745977110
Gresie Medina Light Grey 6141, tip marmura, 45×45 cm, gri deschis
SKU:
3800745614114
Gresie Medina Grey 6142, tip marmura, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745614213
Gresie Marbella Beige 7390, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745739015
Gresie Maiolica Grey 9595, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745959512
| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Maiolica Beige 9594, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, bej
SKU:
3800745959413
| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Izola Brown 9225, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745922516
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Infinity Grey 6199, tip ciment, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745619911
Gresie Gyros Beige 7315, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745731514






























































