
Gresie
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
Gresie Calacatta Blanco 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991462307
Gresie Egeo Gris 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991430948
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Egeo Perla 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8249991430979
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aura Marengo 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991379353
| Gama | Aura |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej ACACIA 8992 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745899214
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri ACACIA 8994 model lemn tip parchet 15.5×60.5 cm
SKU:
3800745899412
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro ACACIA 8993 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745899313
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Naos White Rec 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8654430010611
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
Gresie Santana Anthracite 9323, tip piatra, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745932317
Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620511
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620115
Gresie rectificata Botanic Grey 6202, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620214
Gresie rectificata Botanic Decor Natural 6203, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620313
Gresie rectificata Botanic Decor Grey 6204, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620412
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Gresie rectificata Aspen Brown 9938, tip lemn, 20×120 cm, bej
SKU:
3800745993813
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Grey, 30×60 cm, 10795210, Gri
SKU:
8698541003868
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Creta Antracita 60×120 cm, finisaj mat
SKU:
4000000557883
| Gama | Creta |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Birou, Bucatarie, Sufragerie, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6271 Debris Light Beige, 33.3×33.3 cm, culoare bej deschis, finisaj mat
SKU:
3800745627114
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pattern White, model decor, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745981216
Gresie Parga Natural 9365, tip ciment, 30×60 cm, natural
SKU:
3800745936513
Gresie Parga Grey 9366, tip ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745936612
Gresie Parga Brown 9367, tip ciment, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745936711
Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60×120 cm, bej, finisaj lucios
SKU:
3800745640755
Gresie Nordic Natural 9689, tip piatra, 60×60 cm, natural
SKU:
3800745968910
Gresie Nairobi Brown 6105, tip marmura, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745610512
Gresie Nairobi Beige 6102, tip marmura, 45×45 cm, bej
SKU:
3800745610215
Gresie Medina Light Grey 6141, tip marmura, 45×45 cm, gri deschis
SKU:
3800745614114































































