
Gresie
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Titan Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845843
| Gama | Titan |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Lieja Hex Taupe 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925836506
| Gama | Lieja |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Taupe |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Fuego tip marmura, 60×120 cm, culoare neagra, finisaj lucios
SKU:
8681575033017
Gresie portelanata rectificata Mellow Gold tip marmura, 60×120 cm, culoare alb cu maro , finisaj lucios
SKU:
8681575036513
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
Gresie Lieja Hex Bone 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925836490
| Gama | Lieja |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Basalt Brown 9732, tip piatra, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745973211
Gresie portelanata Roccia tip piatra, 30×60 cm, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745973013
Gresie Dana Gold 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991610463
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745972214
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745972115
Gresie portelanata Nordic Outdoor Natural 9793, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745979312
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Beige 9839, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745983913
Gresie portelanata Stoneline Outdoor Natural 9719, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745971910
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdood Natural 9480, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745984019
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Natural 9720, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972016
Gresie portelanata Nordic Outdoor Light Grey 9791 tip piatra, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745979114
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey 9792, tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745979213
Gresie Nordic model piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972313
Gresie portelanata tip piatra Terrazzo Mono Grey, 60×120 cm, 87825210, Gri
SKU:
8698541052132
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Grey 9918, 60×120 cm, Gri
SKU:
3800745991819
Gresie portelanata tip piatra Emperador Brown, 60×120 cm, EMP3, Maro
SKU:
8698853185818
| Gama | Emperador |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Natural 9916, 60×120 cm, Crem
SKU:
3800745991611
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Light Grey 9917, 60×120 cm, Gri
SKU:
3800745991710
Gresie London Hex Antracita 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845829
| Gama | London |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie neagra finisaj mat hexagonala portelanata Element Negro, M137, 23×27 cm
SKU:
8432597149985
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Grey Decor Matt 20×23 cm, Gri
SKU:
8698855854064
Gresie portelanata tip parchet Nordik Grey Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941302
SKU:
8698541051449
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone Chestnut 40×60 cm, maro, cod 943303
SKU:
8698541050428
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa Jasper Brown 33,3×33,3 cm, maro, cod 9850
SKU:
3800745985016
| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa Jasper Grey 33,3×33,3 cm, gri, cod 9851
SKU:
3800745985115
| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie bej INDIA 9481 model ornament 45×45 cm
SKU:
3800745948110
Gresie gri PALAZZO 9588 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745958812
| Gama | PALAZZO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej AMALFI 9378 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937817
Gresie gri COUNTRY 9376 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937619





























































