
Gresie
Gresie Canada, model lemn, 6060-0100, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080679
Gresie UT Nomad Gris 60*60 1.81mp/cut
SKU:
8429991463939
Gresie 6216 Marquina Brown tip marmura, 45 x 45 cm, culoare maro
SKU:
3800745621617
Gresie Tessuto Lila tip Piatra, 45×45 cm, culoare Mov
SKU:
3800745621914
Gresie Tessuto Taupe tip piatra, 45×45 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745622010
| Gama | Tessuto Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Braga Grey tip Piatra, 15×90 cm, culoare Gri
SKU:
3800745920611
Gresie Braga Beige tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745920512
Gresie Dana Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991585693
| Gama | Dana Gold |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sintra Almond tip piatra, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745928815
Gresie Wright, model lemn, 6060-0300, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080402
Gresie Pine Decking Grey tip piatra, 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745606713
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pine Decking Beige tip Piatra, 20,4×120,4 cm, culoare Bej
SKU:
3800745606812
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Grey tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Gri
SKU:
3800745605419
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Beige tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Bej
SKU:
3800745604719
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia White tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Alb
SKU:
3800745605112
| Gama | Bohemia White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia Green tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Verde
SKU:
3800745605211
| Gama | Bohemia Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Brown tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Maro
SKU:
3800745604818
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia Blue tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Albastru
SKU:
3800745605310
| Gama | Bohemia Blue |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pirin tip piatra, 9565 60×60 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745956511
| Gama | Pirin |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Marvelwood mix Color tip lemn, finisaj mat, 15×60 cm, culoare mix
SKU:
8691273866800
Gresie Valeria Oro 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991432386
| Gama | Valeria |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pirin Grey tip Piatra, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
3800745956412
Gresie Ohio Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991465179
| Gama | Ohio |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Kaoba (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935988
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Blanco (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935100
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie hexagonala Nora, model ciment, 22,5×25,9 cm, culoare mix
SKU:
8424925978411
| Gama | Nora |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dione Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925975861
| Gama | Dione |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Malinas Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841272
| Gama | Malinas |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Kenia Hex Negro 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925846048
| Gama | Kenia |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Wembley Hex Antracita 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845812
| Gama | Wembley |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dortmund Hex 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841173
| Gama | Dortmund |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Malinas Hex Gris 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841210
| Gama | Malinas |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Ramo Misto, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
8681575008992
GRESIE CARMEN BLACK RECTIFIED 600*1200 CMN93REK 1.45mp/cut
SKU:
8691273459606
Gresie portelanata rectificata Oni Blue, finisaj lucios, 60×120, culoare albastru
SKU:
8429991588069
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
Gresie Atlas Hexa Gris (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995081
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |

















































