
Gresie
- Nu poți să adaugi „Gresie Mania tip monocolor, 9398 33,3x33,3 cm, culoare negru” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie portelanata decor, Canada Lamele, 6060-0105, 30×60 cm, Multicolor
SKU:
5945005072339
Gresie Bergen Beige 6056, tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745605655
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
Gresie 6539 Terrazzo Veneto White 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745653915
Gresie 6542 Terrazzo Veneto Blue 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745654219
Gresie portelenata alba KEROS TAJMAHAL ONIX model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597563903
Gresie tip lemn Como Natural 9800, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745980011
Gresie rectificata Traverten Beige Sugar 25621111 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541076893
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Pulpis Antracit, model marmura, 60×60 cm, PUL3, Antracit, finisaj lucios
SKU:
8698853187515
| Gama | PULPIS |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dana Gold 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991610463
Gresie Opulence Royal White-Carving 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569107
| Gama | Opulence |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
GRESIE ADLINE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571834
| Gama | Adline |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE VETURE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571858
| Gama | Veture |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE VOLCANO GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571865
| Gama | Volcano |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Cruel Gold 60×120 cm, alb-auriu, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580423
Gresie Devise White 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580430
| Gama | Devise |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Laxveer |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie RS 194 White Carving 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj lucios
SKU:
4000000580447
| Gama | RS 194 |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Laxveer |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Grooms Gold 60×120 cm, model marmura, Alb
SKU:
4000000571841
| Tip produs | Gresie |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb |
| Design | Marmura |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Pentru | Interior |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie tip lemn Matera Beige 9795, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979510
Gresie rectificata Stoneline Grey 9822, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745982213
Gresie rectificata Stoneline Beige 9824, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745982411
Gresie Stoneline Brown 9825, tip piatra, 60×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745982510
Gresie Essenza Cream 6357, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745635713
Gresie Goldie White 6387, tip marmura, 45×45 cm, alb
SKU:
3800745638714
Gresie Legno Natural 6390, tip marmura, 45×45 cm, natural
SKU:
3800745639018
Gresie Nairobi Beige 6102, tip marmura, 45×45 cm, bej
SKU:
3800745610215
Gresie Nairobi Brown 6105, tip marmura, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745610512
Gresie rectificata Cemento Salvia Green 6537, model ciment, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653717
Gresie rectificata Cemento Perla White 6534, model ciment, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745653410
Gresie rectificata Marble Venato White 6529, model marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745652918
Gresie Woodline Brown WOD2 60×120 cm, model lemn, maro finisaj mat
SKU:
8698853214419
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
Gresie Woodline Beige WOD1 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
8698853214211
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
Gresie SG Ark Ivory 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575025814
Gresie maro SPARTA 9368 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936810
Gresie Pirin tip piatra, 9565 60×60 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745956511
| Gama | Pirin |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Odessa Grey ODS03, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8691273962502


























































