
Gresie si Faianta
Piesa decorativa 0631 DIANA BLUE LUX 8×25 cm
SKU:
3800745063110
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2769 CAPRI RHOMB BEIGE 5,5×25 cm
SKU:
3800745276916
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5.5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 7253 DIANA-2 BLUE COMFORT 6×40 cm
SKU:
3800745725315
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa May Marengo, cod K080, 3×25 cm, culoare Maro
SKU:
8432597521057
| Gama | May |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 3×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 1803 PANAMA LIMEX VIOLET 5×25 cm
SKU:
3800745180312
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Murcia, model marmura, 2797, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745279719
| Gama | Murcia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2765, 8×40 cm, culoare gri
SKU:
3800745276510
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 0291 ELISA BROWN 6,5×25 cm
SKU:
3800745029116
| Gama | ELISA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6.5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 7254 Diana-2 Blue Comfort, model flori, 25×40 cm
SKU:
3800745725414
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2662, 6×25 cm, culoare gri
SKU:
3800745266214
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 1805 PANAMA LIMEX BEIGE 5×25 cm
SKU:
3800745180510
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2664 PASTEL MAGNOLIA LIGHT BEIGE 6×25 cm
SKU:
3800745266412
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2900
SKU:
3800745290011
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2901
SKU:
3800745290110
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork Beige 2766, tip piatra, 8×25 cm, bej
SKU:
3800745276619
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Izola Tulip, model flori, 2715, 5×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745271553
| Gama | Izola Tulip |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2663 PASTEL MAGNOLIA LIGHT GREY 6×25 cm
SKU:
3800745266313
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2665, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745266511
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Cigar Aqua, model monocolor, 2739, 2×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745273717
| Gama | Cigar Aqua |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 2×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2768, 8×40 cm, culoare bej
SKU:
3800745276817
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Novel Beige, 20X50 cm, crem, cod 4698
SKU:
3800745469813
Piesa decorativa Panama Limex Beige, 25×40 cm, 1806
SKU:
3800745180619
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |










































