Garduri si porti
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 78 1940 x 990 mm
SKU:
4000000539216
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX78 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma Max Fasade 1940 x 990 mm
SKU:
4000000534228
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | Fasade |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma FLAMES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531173
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma NOBLE 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546689
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BAMBUS2 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545521
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BAMBUS2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BOUQUET 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545378
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma CANVAS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546085
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F158 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526612
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F158 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma Max Circles 1940 x 990 mm
SKU:
4000000533580
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | Circles |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528968
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 63 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526544
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 63 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 9 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525295
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N265 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526834
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N265 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N309 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525141
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX CUB 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539278
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX CUB |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BOND 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545620
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BOND |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F120 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527831
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX B52 1940 x 990 mm
SKU:
4000000539377
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 16 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527480
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma COPAC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000542148
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 121 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531159
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N280 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525042
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N283 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525097
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TIGER 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525240
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 65 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539575
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 65 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma DOOR 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531180
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TRES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000529217
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma LINEA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528951
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard din teava amprentata Modern 1500 x 2000 mm
SKU:
4000000522379
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×2000 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Poarta pietonala din teava amprentata Modern 1000 x 2050 mm
SKU:
4000000522324
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
| Tip cadru | Teava amprentata |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TOMIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000551607
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 33 3884 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539513
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 33 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 78 3884 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539254
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX78 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MUMBAY 3884×1940 mm
SKU:
4000000531067
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MUMBAY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 2 3884×1940 mm
SKU:
4000000526384
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAJESTIC 3884×1940 mm
SKU:
4000000548621
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TAPE 3884×1940 mm
SKU:
4000000548508
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma IRIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000548454
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma NOBLE 3884×1940 mm
SKU:
4000000546665
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LINES 3884×1940 mm
SKU:
4000000545453
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LINES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
































