
Electrice
PRIZA SIMPLA PT CU CP+CAPAC ALB+RAMA GRI OCTANS 104-020007-118
SKU:
8680453001414
12,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | gri |
| Material | policarbonat |
| Latime | 68.5mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP CU RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-117 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133733
13,00 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP+PROTECTIE COPII+RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-119 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133795
14,50 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
Proiector ambiental pentru gradina, Antal Crom 2xGU10, 35W IP44 EL0033130
SKU:
5949027077198
118,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 35 W |
| Material | Otel inoxidabil |
Proiector LED 20W Cip SAMSUNG SMD Corp Alb 4000K SKU-443 VT-20
SKU:
3800157630993
67,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Proiector |
Proiector LED SMD Cip SAMSUNG Corp Negru Alb cald SKU-400 VT-30
SKU:
3800157629195
68,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Proiector |
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
178,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 30W Lumina naturala VtacPro – SKU-404 VT-30
SKU:
3800157629058
81,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 30 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 50W Lumina naturala VtacPro – SKU-410 VT-50
SKU:
3800157629096
116,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 50 W |
| Material | Aluminiu |
PU-BEC LED A60 10W/E27/RGB TUYA WIFI/BLUETOOTH EL0060533 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027124083
49,50 lei| Putere | 10 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 120 mm |
| Diametru | 60 mm |
| Tensiune | 220 V – 240 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 1 Bucati |
| Pentru | Interior |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
RASNITA CAFEA SAMUS FINETTO 150W 50G INOX
SKU:
6425053017081
73,50 lei| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 150 |
| Model | Finetto |
| Material | inox + plastic |
| Alte caracteristici | perfecta pentru boabe de cafea, piper; carcasa din plastic cu ornament cromat; capac transparent; buton tip Pulse; design ergonomic, modern si elegant |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 16 x 9 x 9 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Capacitate | 50 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Greutate neta | 0.65 |
| Greutate bruta | 0.8 |
ROBOT BUCATARIE GRI HB-7620 Include taxa verde de 0.75lei fara tva
SKU:
6423808064700
502,00 lei| Utilizare | Comercial |
|---|---|
| Tip produs | Mixer cu bol |
| Alte caracteristici | Framantare Amestecare Mixare oua |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Protectie supraincalzire Viteza variabila |
| Continut pachet | 1 x Mixer planetar |
| Culoare | Gri |
| Putere | 1000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Trepte viteza | 6 |
| Capacitate | 5 l |
SENZOR CREPUSCULAR FOTOCELULA 10A-EV(21805)/SPN8012 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
5948668021805
38,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220-240V |
SENZOR CREPUSCULR FOTOCELULA 25A-EV (21782)/SPN8014 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
5948668021782
49,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220-240V |
SENZOR CREPUSCULR FOTOCELULA 6A-EV (30647)/00-595 10-06 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
5948668030647
25,50 lei| Brand | Hepol |
|---|---|
| Utilizare | senzor zi / noapte |
| Temperatura de lucru (grade C) | -20 ~ +40 |
SENZOR MISCARE 360GR-EV(07472)/10-510 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
5948668007472
47,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
SENZOR MISCARE DE EXT 120GR ST10A-LOH-EV(04150) include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
5948668004150
51,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Senzor Miscare Incastrat 230V incl taxa verde 0.15 lei fara TVA 360 1000W ALB IP20 (1042886) 10-501 00-5491
SKU:
5205014053195
43,00 lei| Brand | Adeleq |
|---|
SONERIE FARA FIR 100M 32MELODII 230V LOH EV(14302) include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
5948668014302
107,00 lei| Brand | Hepol |
|---|---|
| Model | H-138 |
| Culoare | alb + albastru |
| Montaj | aplicat |
SPOT LED SANDRA BLACK 15W 4200K incl. taxa verde 0.75 lei fara TVA 220-240V 016-043-0015
SKU:
8680985550916
65,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
STECHER CAUCIUC CP IP20 SPN3110 ALB include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5949054908496
6,50 leiSuport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
66,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
841,00 lei| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
Televizor LED VIVAX 40LE115T2S2T 100 cm Full HD Negru Non Smart TV 2023
SKU:
3856005191475
1.005,00 lei| Diagonala display | 100 cm |
|---|---|
| Tip TV | Non Smart TV |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 2.0 1 x S/PDIF CI+ slot 1 x RCA In 3 x HDMI 1.4 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
| Clasa energetica | Clasa E |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
1.767,50 lei| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Televizor Smart Tech 43UG02V, 109 cm, UHD 4K, Negru, Wi-Fi, Bluetooth, Dolby Audio
SKU:
5999862467432
1.500,00 lei| Diagonala display | 109 cm |
|---|---|
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 4 x HDMI 3 x USB 1 x S/PDIF CI+ slot 2 x RF |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Clasa energetica | Clasa F |
| Greutate | 6.5 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
TG-1031.0616-SIGURANTA AUTOMATA FUZIBILA 16A EL0009473 include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5949027001179
13,00 lei| Greutate | 0.07 |
|---|---|
| Brand | T&G |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb cald- SKU-2513 VT-2835 24v, 3000k include taxa verde
SKU:
3800157605663
347,50 leiBUC| Tip Produs | Banda led |
|---|---|
| Brand |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac galben vt-555 24V- SKU-2518 10m
SKU:
3800157605717
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac rosu vt-555 24V- SKU-2516 10m
SKU:
3800157605694
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac verde vt-555 24V- SKU-2517 10m
SKU:
3800157605700
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac violet – SKU-2531 VT-555 10m
SKU:
3800157619547
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
VARTA BATERII ALCALINE LONGLIFE AA R6 BLISTER x4 4106101414
SKU:
4008496525157
11,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | galben |








































