
Electrice
Lampa birou clasic negru 60W 1xE27 ERSTE EL0021296
SKU:
5949027049638
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.55 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0021296 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
LAMPA DE BIROU LED 6W incl taxa verde 0.80 lei fara TVA IMITATIE PIELE SI CALENDAR NEGRU ABLDL-BLC-6W-BL
SKU:
5999562280560
Lampa de veghe albastra cu LED 4×0.1W TG-3111.034013 TOTAL GREEN EL0024005
SKU:
5949027045098
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Dimensiune | 60×60 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0024005 |
| Material | ABS+PS |
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Lampa solara LED Yorick negru 5.5×5.5×36.5cm EL0042381
SKU:
5949027103934
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa solara |
| Dimensiune | 5.5×5.5×36.5 mm |
| Cod produs | EL0042381 |
| Material | Plastic |
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
LED TV NEI 55NE6901 SMART F include taxa verde 9.00 lei fara TVA
SKU:
5943808001464
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Elada alb si wenge 60W 3xE27 ERSTE EL0033965
SKU:
5949027079703
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0033965 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra LED Orion Chrome 30W, 4000K, 600x180mm, 110-240V 019-017-0030
SKU:
8680985552873
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Material | Acril, Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 2 inele 400+600mm aluminiu+crystal OVK-PL5241-600
SKU:
4000000541097
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5241-600 |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 3 cadre 200×400, 300×600, 400x800mm, alb/negru OVK-PL5105-40*80
SKU:
4000000541196
| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 80 W |
| Cod produs | OVK-PL5105 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V 400+600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5243-600
SKU:
4000000541141
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5243-600 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 450mm auriu, aluminiu+silicon OVK-PL5203
SKU:
4000000541134
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | OVK-PL5203 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 450mm negru/alb/gri, metal+acrylic OVK-PL5248-450
SKU:
4000000541110
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Cod produs | OVK-PL5248-450 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm metal+acrylic OVK-PL5252-600
SKU:
4000000541158
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | OVK-PL5252-600 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5245
SKU:
4000000541103
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 50 W |
| Cod produs | OVK-PL5245 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 2700K |
Lustra Tania crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023850
SKU:
5949027050191
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 400x400x280 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023850 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
MF0011-11184 CORP ILUM. IND. IP65 PT. TUB LED T8 1X120CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114977


































