
Electrice
GW40043 – TABLOU PLASTIC APLICAT 8 MODULE IP40
SKU:
8011564033290
51,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 200 x 180 x 100 |
GW40047 – TABLOU PLASTIC APLICAT 24 MODULE IP40
SKU:
8011564033337
156,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 280 x 350 x 100 |
GW40049 – TABLOU PLASTIC APLICAT 36 MODULE IP40
SKU:
8011564033351
246,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 400 x 400 x 130 |
GW40606 – TABLOU PLASTIC INCASTRAT 24 MODULE IP40
SKU:
8011564062498
139,50 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 330 x 420 x 85 |
GW40608 – TABLOU PLASTIC INCASTRAT 18 MODULE IP 40
SKU:
8011564062467
110,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 465 x 310 x 85 |
GW48003 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 118X96X70/
SKU:
8011564016408
5,20 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Utilizare | realizarea legaturilor (derivatiilor) diferitelor circuite in peretii de zidarie sau beton |
| Material | plastic |
| Montaj | ingropat |
| Dimensiuni | 118 x 96 x 70 |
GW48007 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 294X152X70
SKU:
8011564016446
16,00 lei| Greutate | 0.32 |
|---|---|
| Brand | Gewiss |
GW90028 – INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P+N, 4,5KA, C 1M include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564056473
24,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW90029 |
GW92105 – INTRERUPATOR AUTOMAT 6A, 1P, 4.5KA, C/ include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564223912
19,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW92106 |
GW92109 – INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P, 4.5KA, C/ include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564223950
20,00 lei| Greutate | 0.13 |
|---|---|
| Tip produs | Disjunctor |
| Brand | Gewiss |
HOTA ALBATROS H10AM ECO+ 60 CM 204 MC/H
SKU:
6425053010549
239,00 lei| Brand | Albatros |
|---|---|
| Putere | 49 |
| Inaltime | 14 |
| Model | H10AM Eco+ |
| Utilizare | in regim de evacuare sau de recirculare a aerului |
| Alte caracteristici | geam rabatabil; butoane frontale; eficienta fluido-dinamica (FDEhota): 8.9%; eficienta iluminarii (LEhota): 15 lux/W; eficienta de filtrare a grasimilor: 56.8% |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Nivel zgomot | 61 |
| Dimensiuni | 14 x 60 x 50 |
| Culoare | maro |
| Greutate neta | 5.2 |
| Greutate bruta | 6 |
| Latime | 60 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Consum energetic | 27 |
| Clasa energetica | B |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Adancime | 50 |
Hota BEKO CFB6310W, 125 MC/H, 108 W, 3 trepte de viteza, 1 motor, alb
SKU:
8690842106750
347,00 lei| Brand | BEKO |
|---|---|
| Tip produs | Hota |
| Debit aer absorbit | 125 mc |
| Culoare | Alb |
| Putere | 108 W |
| Dimensiuni | 59.8x47x7.6 cm |
| Greutate | 4.6 kg |
INCARCATOR DE RETEA USB,2.4A – SA 24USB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
5999084949129
47,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 100 – 240 V |
INTRERUPATOR AUTOMAT 10A, 1P+N 4500 AC A C10A (EZ9P32610/A9N21546) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940102
30,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 10A, 3P 4500 AC A C10A (EZ9F32310/A9K24310) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493033
73,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9K24310 |
INTRERUPATOR AUTOMAT 16A, 1P+N 4500 AC 16A (EZ9P32616) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940119
30,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P+N 4500 AC A C20A (EZ9P32620) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940126
30,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 1P 4500 AC A C25A (EZ9F32125)/A9K24125 include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481492883
24,50 lei| Greutate | 0.11 |
|---|---|
| Brand | Schneider Electric |
| Tip produs | Disjunctor |
| Culoare | Gri |
| Latime | 1,8 cm |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 1P+N 4500 AC 25A (EZ9P32625/A9N21549) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940133
33,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | EZ9P32625 |
| Culoare | gri deschis RAL 7035 |
| Montaj | sina DIN |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 3P 4500 AC A C25A (EZ9F32325/A9K24325) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493064
73,00 lei| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 4P 4500 AC A C25A (EZ9F32425/A9K24425) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493156
119,00 lei| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
INTRERUPATOR AUTOMAT 40A, 1P+N 4500 AC 40A (EZ9P32640/A9N21551) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940157
75,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | EZ9P32640 |
| Culoare | gri |
| Montaj | sina DIN |
INTRERUPATOR AUTOMAT 50A, 4P 4500 AC A C50A (EZ9F32450/A9K24450) include taxa verde 0.56 lei fara TVA
SKU:
3606481493187
230,00 lei| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
INTRERUPATOR AUTOMAT DIFERENTIAL 32A, incl taxa verde 0.18 lei fara tva 1P+N 4500 AC 300MA C32A (EZ9D32632) A9D34632
SKU:
3606489940409
153,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Model | EZ9D22632 |
| Gama | Easy 9 |
INTRERUPATOR CAP SCARA ,F SURUB, EPH0400121 alb include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
3606480525087
16,50 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Gama | Asfora |
| Model | EPH0400121 |
| Culoare | alb |
| Material | ABS |
| Finisaj | glossy |
INTRERUPATOR DUBLU ,F SURUB, EPH0300121 alb include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
3606480525001
20,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Gama | Asfora |
| Model | EPH0300121 |
| Culoare | alb |
| Finisaj | glossy |
| Material | ABS |
INTRERUPATOR DUBLU CAP SCARA 10A ,F SURUB, EPH0600121 alb
SKU:
3606480525278
25,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | EPH0600121 |
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Material | termoplastic |
| Greutate | 74 |
INTRERUPATOR DUBLU PT GRI OCTANS 104-020001-102 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453000936
13,00 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | albgri |
| Material | plastic |
| Latime | 68.5mm |
INTRERUPATOR DUBLU TOUCH ALB SPN1415 include taxa verde 0.15 lei fara tva
SKU:
5949054916941
75,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
Intrerupator mic LED rosu 16A, 230V, 10000 cicluri, 30x13x19mm
SKU:
4000000559429
3,20 lei| Brand | Adeleq |
|---|---|
| Model | 02-545 |
| Culoare | rosu + negru |
| Material | plastic |
| Alimentare | 230 V / 50 Hz |
| Lungime | 30 |
| Latime | 13 |
| Inaltime | 19 |
| Grad de protectie | IP20 |
INTRERUPATOR PE FIR 170-010001-800 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453123437
5,80 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | albrosu |
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
1.203,50 lei| Brand | CANDY |
|---|---|
| Tip produs | Lada frigorifica |
| Volum | 137 L |
| Capacitate congelare | 6.5 kg/24h |
| Dimensiuni | 85x63x55.5 cm |
| Culoare | Alb |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Consum energetic | 226 kWh/an |
| Greutate | 26 kg |
Lampa birou clasic negru 60W 1xE27 ERSTE EL0021296
SKU:
5949027049638
40,00 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.55 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0021296 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |






























