
Electrice
Banda izolatoare 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8166
SKU:
5906083981661
5,80 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8166 |
Banda izolatoare PVC 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8165
SKU:
5906083816550
6,30 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8165 |
Banda izolatoare PVC 25mm x 20m x 0.19mm Yato YT-8174
SKU:
5906083981746
8,90 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8174 |
Banda izolatoare PVC 50mm x 33m x 0.19mm Yato YT-8177
SKU:
5906083981777
32,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8177 |
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E14 5000K TG-2405.106130 TOTAL GREEN EL0032984
SKU:
5949027076696
8,40 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Greutate | 0.04 kg |
| Putere | 6W |
| Cod produs | EL0032984 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina rece |
Bec LED spot 5W R50 E14 6400K NV-2401.02251 NOVELITE EL0034418
SKU:
5949027082062
8,90 lei| Brand | novelite |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Greutate | 0.04 kg |
| Putere | 5W |
| Cod produs | EL0034418 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina rece |



























