
Electrice
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |
Starter S10 36W 4-65W PHILIPS EL0016761
SKU:
8711500697745
Bec hota 40W E14 TG-2104.03140 TOTAL GREEN EL0026234
SKU:
5949027057084
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Kit LED plafoniera 6500K NOVELITE
SKU:
5949027083878
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Corp de iluminat aparent LED T5 6500K NOVELITE
SKU:
5949027085919
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Dimensiune | 570x21x36 mm |
| Putere | 9W |
| Cod produs | EL0037737 |
| Temperatura | Lumina rece |
Televizor Smart Tech 43UG02V, 109 cm, UHD 4K, Negru, Wi-Fi, Bluetooth, Dolby Audio
SKU:
5999862467432
Televizor LED VIVAX 40LE115T2S2T 100 cm Full HD Negru Non Smart TV 2023
SKU:
3856005191475
Friteuza cu aer cald HAUSBERG HB-2356, 2.6L, 1000-1200W, negru, 5 programe, digital
SKU:
6423808062331
| Tip incastrare | Standard |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 1000 W 1200 W |
| Capacitate | 2.6 Kg |
| Tip panou | Digital Touch screen |
| Alimentare | La retea |
| Material corp | Plastic |
| Alte caracteristici | Timer Termostat |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar programe | 5 |
| Interval temperatura | 80 – 200 °C |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire Baza anti-alunecare |
Plita incorporabila pe gaz Hausberg HB-575RST, 4 arzatoare, 60 cm, negru
SKU:
6423808056903
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
Suport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
Intrerupator automat 1P 32A C 4.5kA Noark EX9BS
SKU:
8592765021281
Intrerupator automat 1P 20A C 4.5kA Noark EX9BS
SKU:
8592765021267
Intrerupator automat 32A, 1P+N, C, 4.5kA, Noark EX9PN-S
SKU:
8592765015990
Intrerupator mic LED rosu 16A, 230V, 10000 cicluri, 30x13x19mm
SKU:
4000000559429
CAFETIERA DIGITALA HEINNER HCM-1100D, 900W, 1.5L, NEGRU
SKU:
6422921057088




































