
Electrice
Plita incorporabila pe gaz Hausberg HB-575RST, 4 arzatoare, 60 cm, negru
SKU:
6423808056903
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
Suport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
Intrerupator automat 1P 32A C 4.5kA Noark EX9BS
SKU:
8592765021281
Intrerupator automat 1P 20A C 4.5kA Noark EX9BS
SKU:
8592765021267
Intrerupator automat 1P C 10A 4.5kA Noark EX9BS 1P C10
SKU:
8592765021236
Intrerupator automat 32A, 1P+N, C, 4.5kA, Noark EX9PN-S
SKU:
8592765015990
Adaptor Legrand 4 prize, alb/gri, 3680W, IP20
SKU:
3245060506506
Intrerupator mic LED rosu 16A, 230V, 10000 cicluri, 30x13x19mm
SKU:
4000000559429
CAFETIERA DIGITALA HEINNER HCM-1100D, 900W, 1.5L, NEGRU
SKU:
6422921057088
ROBOT BUCATARIE GRI HB-7620 Include taxa verde de 0.75lei fara tva
SKU:
6423808064700
Aparat de gatit cu aburi Hausberg HB-1350, 400 W, 2 nivele, 4.8 l
SKU:
6423808023141
HOTA ALBATROS H10AM ECO+ 60 CM 204 MC/H
SKU:
6425053010549
| Brand | Albatros |
|---|---|
| Putere | 49 |
| Inaltime | 14 |
| Model | H10AM Eco+ |
| Utilizare | in regim de evacuare sau de recirculare a aerului |
| Alte caracteristici | geam rabatabil; butoane frontale; eficienta fluido-dinamica (FDEhota): 8.9%; eficienta iluminarii (LEhota): 15 lux/W; eficienta de filtrare a grasimilor: 56.8% |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Nivel zgomot | 61 |
| Dimensiuni | 14 x 60 x 50 |
| Culoare | maro |
| Greutate neta | 5.2 |
| Greutate bruta | 6 |
| Latime | 60 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Consum energetic | 27 |
| Clasa energetica | B |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Adancime | 50 |
Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20 l, 700 W, 6 trepte putere, argintiu
SKU:
6425053016305
CUPTOR MICROUNDE SAMUS SMC-20MW1 20L 700W 6 TREPTE PUTERE
SKU:
6425053016275
MIXER CU BOL ROTATIV SAMUS SMX-500V 500W 5 VITEZE
SKU:
6425053014202
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 500 |
| Model | SMX-500V |
| Alte caracteristici | vas rotativ; buton Eject (pentru scoaterea accesoriilor din aparat); buton de eliberare mixer (se poate folosi si ca mixer de mana); puternic, ergonomic, elegant |
| Material | metal cromat + plastic |
| Nivel zgomot | 88 |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 31 x 21.5 x 34.2 |
| Greutate neta | 2.02 |
| Greutate bruta | 2.5 |
| Continut pachet | 1 racleta, 2 palete framantare, 2 teluri |
| Tip produs | mixer cu bol |
PRAJITOR PAINE SAMUS TOASTY 850W 7 TREPTE RUMENIRE
SKU:
6425053014912
Fierbator apa Samus Prestige 1.7L 2200W inox
SKU:
6425053006252







































