
Gradina
Aspirator uscat-umed WD 3 filtru 53l/s Karcher 15L 1000W 1.628-122.0
SKU:
4054278940618
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator uscat – umed |
| Putere | 1000 W |
| Debit aer aspirat | 4020 L/min |
| Putere aspirare | 210 mbar |
| Lungime furtun | 2 m |
| Lungime cablu alimentare | 6 m |
| Greutate | 4.6 kg |
Aspirator curatare geamuri Karcher WV 11633-212.0
SKU:
4054278645575
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator curatare |
| Latime de lucru | 280 mm |
| Dimensiune | 120x280x320 mm |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Greutate | 1.2 kg |
| Continut pachet | Incarcator acumulator Sticla pulverizator Extra cu laveta din microfibra Detergent concentrat pentru curatarea geamurilor |
Europubela, 240 litri, albastra
SKU:
6423997384078
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Europubela, 120 litri, albastra
SKU:
6423997383088
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 120 litri, galben
SKU:
6423997383071
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 120 litri, verde
SKU:
6423997383033
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 240 litri, verde
SKU:
6423997384023
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 |
| Capacitate | 240 L |
Europubela, 240 litri, neagra
SKU:
6423997384016
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
































