
Gradina
Postament Umbrela MIRPOL Havana SJ-060-12
SKU:
5902659148025
142,50 lei| Material | Rasina impermeabila |
|---|---|
| Greutate | 12.5 kg |
Set furtun extensibil Cellfast Basic 7.5m cu pistol si conectori, gri-albastru
SKU:
5907512605509
102,50 lei| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Utilizare | Suprateran |
| Pentru | Gazon |
| Culoare | Gri Albastru |
| Continut pachet | 1 x Adaptor 1 x Furtun 2 x Conector 1 x Pistol |
| Lungime | 7.5 m |
| Presiune max. de lucru | 25 bar |
Motosapatoare RURIS 732, 4 timpi, 7.5 cp, benzina, latime 830 mm, negru-portocaliu
SKU:
6424340434846
3.766,00 lei| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Capacitate cilindrica | 208 cm³ |
| Putere | 7.5 cp |
| Capacitate | 3.6 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 3 |
| Greutate | 86 Kg |
| Latime de lucru maxima | 830 mm |
| Latime de lucru minima | 560 mm |
| Adancime de lucru | 340 mm |
Generator de curent RURIS R-POWER GE5500RC, 5500W, 3 faze, motor 13CP, pornire electrică
SKU:
6424340888526
3.321,00 lei| Capacitate cilindrica | 420 cm³ |
|---|---|
| Putere | 13 CP |
| Cod produs | 55000GRC25A |
| Capacitate rezervor ulei | 1.1 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 25 L |
| Alimentare | Benzină fără plumb |
| Numar prize | 2 |
| Tensiune | 2 faze, 230V |
| Greutate neta | 73.1 kg |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Putere nominală | 5000 W |
| Curent nominal (A) | 7.3A |
| Consum | < 370 g/kW/h |
Pompa de stropit MF Pandora 16L cu acumulator 12V, presiune 5.5 bar, lance telescopică
SKU:
6426910037358
262,50 lei| Tip produs | Pompa de stropit |
|---|---|
| Material | Plastic Inox |
| Continut pachet | 1 x Pompa de stropit |
| Culoare | Verde Negru |
| Capacitate | 16 l |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Presiune max. de lucru | 5.5 bar |
Termos auto Hausberg HB-H1460, 450 ml, otel inoxidabil
SKU:
6423808031726
37,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru/argintiu |
| Material | Otel inoxidabil |
GARD VIU ARTIFICIAL MF 1*3M FRUNZE G01 MF-EP3020-G01
SKU:
5949410000598
68,50 lei| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Latime | 1 m |
| Lungime | 3 m |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Plasa protectie |
BROS MICROBEC TRAT PT FOSE SEPTICE 25GR 62823
SKU:
5904517026490
7,30 lei| Tip produs | Solutie de dezinfectat, Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie curatare canalizare |
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Baie, Bucatarie |
| Cantitate | 0,025 kg |
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
FIER DE CALCAT VERTICAL HB7901NG include taxa verde 1.50 lei fara tva/buc
SKU:
6423808067862
147,00 lei| Tip produs | Fier de calcat |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1200 W |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 200 ml |
| Material | Ceramic |
| Alte caracteristici | Auto-curatare Incalzire rapida Rezervor apa detasabil |
PERIE GRATAR LEMN 2IN1 – ED7783
SKU:
8711252347783
29,50 lei| Brand | BBQ Collection |
|---|---|
| Greutate | 0.12kg |
| Cantitate | 1buc |
BANDA DE PICURARE 16MM/17MM;G[MM]: 0.15(6MIL); P[CM]: 20; 8001100/8001093/8001094/679521/8000740
SKU:
6426315002036
0,65 leiml| U.M. | ml |
|---|
POMPA SUBMERSIBILA RURIS AQUA 35 WQ1300D-1 include taxa verde 4.50 lei fara TVA
SKU:
6424340277160
752,50 lei| Greutate | 25.83 |
|---|---|
| Brand | Ruris |
APARAT DE SPALAT CU PRESIUNE K2 UNIVERSAL EDITION EU KARCHER 1.673-000.0 include taxa verde 7 lei fara TVA
SKU:
4054278629889
440,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Dispozitiv curatare cu presiune |
| Pentru | Curatare, Indepartare |
Triciclu electric Cargo cu cabina inchisa TRCB1500 683274/683361 (argintiu/gri inchis)
Sună-ne pentru preț| Putere | 1500 W |
|---|---|
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Dimensiuni | 3035x1080x1720 mm |
| Numar Viteze | 3 |
| Caracteristici | Afisaj digital, Tip frana: tambur, Timp incarcare 8-9h |
Bicicleta TEC Titan 26 inch Negru Galben
SKU:
8680171719936
738,00 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 26 inch |
| Dimesiune cadru | 22 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Bicicleta TEC Titan 26 inch Negru Rosu
SKU:
8680171982033
738,00 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 26 inch |
| Dimesiune cadru | 22 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
Bicicleta TEC Titan 24 inch Negru Galben
SKU:
8680171720079
707,50 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 24 inch |
| Dimesiune cadru | 20 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Bicicleta TEC Titan 24 inch Negru Rosu
SKU:
8680171986017
707,50 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 24 inch |
| Dimesiune cadru | 20 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Albastru Verde
SKU:
8680171976971
1.220,00 lei| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Albastru, Verde |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Negru Rosu
SKU:
8680171976964
1.220,00 lei| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
Triciclu electric RDB MINI Grey, fara permis, 800W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 154x75x108 cm |
| Greutate | 86 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 276 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.00-8 |
| Culoare | Gri |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Green, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Blue, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Albastru |
Triciclu electric RDB A-Klass, fara permis 25km/h, 800W, Baterie 60V 20Ah
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 150x69x111 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 3 |
| Culoare | Negru |
KIT FURTUN PENTRU GRADINA SIMPLEFIT 12.5MM1/2*20M 8000993
SKU:
6426315001596
64,00 leiBUC| Tip Produs | Furtun gradina |
|---|---|
| Brand | SIMPLEFIT |
PIATRA DECORATIVA MARMURA ROSU 2-4cm, sac 20kgsac
SKU:
4000000556633
81,00 leiSAC| Tip Produs | Piatra decorativa |
|---|---|
| Brand | NOVA |
Masina de tuns iarba LM 1200, 1200W, 30litri, 3100 rtpm, latime de taiere 320mm, portocalie/negru EVOTOOLS
SKU:
5949094063568
343,50 lei| Brand | EVOTOOLS |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip produs | Masina de taiat iarba |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Volum | 300 ml |
| Tensiune | 230 V |
Masina de spalat cu presiune 230V 1400W 110 bar 390L/H G-S390-1400R
SKU:
6425266382761
357,00 leiBUC| Putere | 1400 W |
|---|











































