Exterior
- Nu poți să adaugi cantitatea „Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20x120 cm, natural” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Gresie Brick Beige, model caramida, 10790110, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat, 1.23 mp/cutie
SKU:
8698541003486
| Gama | Brick |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pym Lydie Ceniza 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679774
| Gama | Lydie |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Metalica, model ciment, 60×120 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698541063459
| Gama | Metalica |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mineral Colormix, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
8698541058011
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mineral Grey, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698541058004
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pym Rimini Gris 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679743
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Nat Black Marble, model marmura, 60×120 cm, finisaj mat, culoare neagra
SKU:
8698541058592
| Gama | Nat Black Marble |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Spatii comerciale |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60×120 cm, bej, finisaj lucios
SKU:
3800745640755
Gresie portelanata 8431 Granit Grey, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745843118
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 8546 Granit Brown, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745854619
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej CRONOS 8565 model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745856514
| Gama | CRONOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Bucatarie, Pereti, Baie, Gradina, Podele, Sufragerie, Dormitor, Terasa, Exterior, Living, Interior |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Noce 40×60 cm, maro
SKU:
8698541050404
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Beige, 30×60 cm, 107951, Bej
SKU:
8689834003875
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Brown, 30×60 cm, 10795210, Maro
SKU:
8698541003882
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Beige 30×60 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8698853116218
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Grey 30×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698853116317
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Aspen Brown 9938, tip lemn, 20×120 cm, bej
SKU:
3800745993813
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620115
Gresie rectificata Taurus Granit Antracit, model piatra, 5032-0338, 30×30 cm, gri antracit, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203722
Gresie rectificata Taurus Granit Beige, model piatra, 5032-0337, 30×30 cm, bej, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203760
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620511
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679750
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Santorini White model marmura, 60x120cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
8698855127274
Gresie Pym Stylwood Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679637
| Gama | Stylwood |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
Gresie Kilyos Brown KIL1, 45×45 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698853183616
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Stonline Light Grey 3618, 60x60x2 cm, model piatra, rectificata, gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745361810
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |


















































