Catalog online
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
BROS MICROBEC TRAT PT FOSE SEPTICE 25GR 62823
SKU:
5904517026490






























