Catalog online
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Faianta Belvedere Anthracite 4956, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
3800745495614
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Delice Blue 4964, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
3800745496413
Faianta Delice Light Blue 4965, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496512
Faianta Delice Light Blue 4966, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496611
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Goldie White, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499117
| Gama | Goldie White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
Faianta Marvy Glossy Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915415
Faianta Marvy Glossy Decofon Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190202
Faianta rectificata Adela Anthracite 30x90x0.7cm, model marmura, antracit, finisaj lucios
SKU:
8697497137689
Faianta rectificata Adela Anthracite Decofon 30×90 cm, model marmura, antracit, finisaj lucios
SKU:
8697497137665
Faianta rectificata Adela Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110538
Faianta rectificata Adela Grey Decofon 30×90 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110576
Faianta rectificata Adela White 30x90x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137627
Faianta rectificata Adonis White Decofon 30×90, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190387
Faianta rectificata Adonis White 30x90x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915583
Faianta rectificata Cappadocia Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8692844916368
Faianta rectificata Cappadocia Sand 30x90x0.7cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8692899916344
Faianta rectificata Adela White Decofon 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137603
Faianta rectificata Nuvola White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497188742
Faianta rectificata Nuvola White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8692844917358
Faianta rectificata Paris Black Decofon 30×90 cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921997
Faianta rectificata Paris Black 30x90x0.7cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921973
Faianta rectificata Paris White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844922000
Faianta rectificata Paris White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921966
Faianta rectificata Sante Smoke 30x90x0.7cm, gri, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917983
Faianta rectificata Star Line 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844915439
Gresie Auric Graphite RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313337199
| Gama | Auric |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Calmness Black RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313356381
Gresie rectificata Calmness White 1197x597x8mm
SKU:
5903313356428
Gresie rectificata Ovation Beige 1197x597x8mm
SKU:
5903313337991
Faianta alba DELPHI WHITE 4856-4928, tip marmura, finisaj lucios, 25x50cm
SKU:
3800745485615
Faianta albastra DIANA 7148 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745714814
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118




























































