Catalog online
679735 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:ST
SKU:
5949094035480
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba de gatit |
| Greutate | 43.6 Kg |
| Dimensiuni | 780x730x420 mm |
Bordura BDZT2 Elpreco 50x5x18 maro
SKU:
5945792001437
Gresie rectificata Mattina Grigio 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, maro
SKU:
5901779379401
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Parchet Castello Classic K656, 8mm, Twin Clic, AC4/32, Maro
SKU:
4042456309364
| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 2.22 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Castello |
| Clasa | AC4/32 |
| Model | K656 |
Parchet Dab Calverton Stejar, 8mm, K462, AC5-33
SKU:
5907555426093
Parchet Fayola Stejar, 12mm, K405, AC6-33
SKU:
5907555425744
Parchet laminat AGT Fuji Effect Premium 12mm 33 AC5 4V
SKU:
8681311310983
| Gama | Effect |
|---|---|
| Model | Fuji |
| Design | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Montaj | Click |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet laminat Arya, 8mm, VNS-74C, AC5-33, Yildiz
SKU:
8698555017356
Parchet laminat Atlantic K285, model stejar, AC5/33, 12mm, 1clic 2go, Maro
SKU:
4042456139206
| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 1.50696 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 12 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Atlantic |
| Clasa | AC5/33 |
| Model | K285 |
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
Scuter electric RDB CC15 Brown, 2000W, fara permis, 25km/h
Scuter Electric RDB Paris Brown, 600W, fara permis, 48V 20Ah, 25km/h
| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 148.5x67x103.5 cm |
| Greutate | 41 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 225 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.0-8 fata 2.5-10 spate |
| Culoare | Maro |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Faianta Nairobi Brown 4978, tip marmura , 30×60 cm, maro
SKU:
3800745497816
Faianta rectificata Portobello Brown 4955, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745495515
Faianta rectificata Tempera Brown 4827, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745482713
| Gama | Tempera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tempera Onde Brown 4841, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745484113
| Gama | Tempera Onde |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Trevi Brown 4948, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745494815
Faianta Terra Coffee 33×66 cm model lemn 55009842
SKU:
8697819040246
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Jarel Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226256
Faianta Jarel Walnut Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226263
Faianta rectificata Motto Taupe 30x90x0.7cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007291
Faianta rectificata Motto Taupe Decofon 30×90 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007253
Faianta rectificata Mood Bamboo Decofon 30×90 cm, maro, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158530
Faianta maro Artesa Natura, model piatra 34×50 cm
SKU:
8429991046828
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
Faianta Country Cherry Shaded 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449805















































