Verde
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa Izola Tulip Green 2711, tip decor, 50x50 cm, verde” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Albastru Verde
SKU:
8680171976971
1.220,00 lei| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Albastru, Verde |
Coltar baie cu sertar verde EVP43207
SKU:
6421000016640
70,50 lei| Culoare | Verde |
|---|---|
| Tip produs | Coltar |
| Cod produs | EVP43207 |
| Brand | Everpro |
Pistol de pulverizare apa, 7 functii, VERTO 15G707
SKU:
5902062037794
61,00 lei| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 15G707 |
| Culoare | Verde |
Rost Satin email superlucios Verde Iarba 0.6L
SKU:
5948596013187
22,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Verde |
Rost Satin email superlucios Verde Iarba 4L
SKU:
6420319053186
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Verde |
Rost Satin email superlucios Verde mugur de brad 0.6L
SKU:
5948596013194
22,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Verde |
Rost Satin email superlucios Verde mugur de brad 4L
SKU:
6420319003556
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Verde |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, verde – 3 mp/pch
SKU:
5945784002374
131,50 lei| Culoare | Verde |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Green, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB X-Klass4 Green, 3500W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 278.5×106.5×132 cm |
| Greutate | 199 kg |
| Putere motor | 3500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 628 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac verde vt-555 24V- SKU-2517 10m
SKU:
3800157605700
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Faianta verde IZOLA 5897 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745323610
60,00 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior, Baie, Pereti, Bucatarie |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Green Decofon, model marmura, 30×90 cm, Verde, finisaj lucios
SKU:
8697497192541
65,00 leiMP| Gama | OASIS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
59,00 leiMP| Gama | Oasis |
|---|---|
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Cemento Salvia Green 3400, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340013
89,00 leiMP| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Salvia Diamond Green 3401, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340112
89,00 leiMP| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Green 3392, model marmura, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745339215
89,00 leiMP| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Tropical Green-White Full Lapp, model decor, 60×120 cm, alb-verde
SKU:
8698541060670
155,00 leiMP| Gama | Tropical |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Rhory Emerald Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, verde
SKU:
8445583396584
145,50 leiMP| Gama | Rhory |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 40 |
| Greutate | 7 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta rectificata Juno Emerald 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922260
60,49 leiMP| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Juno Emerald Dekofon 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922239
71,49 leiMP| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie 6224 Nature Green tip ciment, 45 x 45 cm, culoare verde
SKU:
3800745622416
72,00 leiMP| Gama | Nature Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta 4874 Nature Green tip ciment, 30 x 60 cm, culoare verde
SKU:
3800745487411
72,00 leiMP| Gama | Nature Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta verde Izola 5898 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589818
71,00 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Cemento Salvia Green 6537, model ciment, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653717
77,50 leiMP| Gama | CEMENTO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Marble Verde Green 6532, model marmura, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653212
73,00 leiMP| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ibiza Sugar, model ciment, 30×60 cm, verde
SKU:
8698541037238
49,00 leiMP| Gama | Ibiza |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia Green tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Verde
SKU:
3800745605211
66,50 leiMP| Gama | Bohemia Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata verde IZOLA 9118 model monoculoare 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745911817
60,00 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Lastra Lixium Jade 120×280 cm
SKU:
8445583299182
294,00 leiMP| Gama | Lixium |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Piesa decorativa Izola Tulip Green 2711, tip decor, 50×50 cm, verde
SKU:
3800745271157
88,50 leiSET| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 2632 IZOLA WAVES GREEN 25×50 cm
SKU:
3800745263213
38,00 leiBUC| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Design | Valuri |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2633 IZOLA STRIPE GREEN 25×50 cm
SKU:
3800745263312
56,00 leiBUC| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2649 IZOLA STRIPE GREEN 5×50 cm
SKU:
3800745264913
35,50 leiBUC| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Cigar Aqua, model monocolor, 2739, 2×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745273717
28,00 leiBUC| Gama | Cigar Aqua |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 2×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Izola Tulip, model flori, 2715, 5×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745271553
26,00 leiBUC| Gama | Izola Tulip |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Lampa birou verde Klara 40W 1xE27 ERSTE EL0033134
SKU:
5949027075118
59,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.43 kg |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0033134 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |











































