Negru
- Nu poți să adaugi „Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 174 1500x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Faianta rectificata tip marmura, Vernazza Doria 30×90 cm, finisaj mat
SKU:
8432597575234
Faianta rectificata tip marmura, Vernazza Negro 30×90 cm, finisaj mat
SKU:
8432597572721
Faianta rectificata Paris Black Decofon 30×90 cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921997
Faianta rectificata Paris Black 30x90x0.7cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921973
Gresie Calmness Black RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313356381
Faianta RV Abidos Noche 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836315
Faianta neagra deschis JAZZ NEGRO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597518767
Faianta neagra TESSILE ACERO model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545565
Gresie Nat Black Marble, model marmura, 60×120 cm, finisaj mat, culoare neagra
SKU:
8698541058592
| Gama | Nat Black Marble |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Spatii comerciale |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
Gresie SG Miracle Full Lap 1. 60×120 cm, negru, finisaj lucios
SKU:
8681575058119
Gresie Rectificata Nox Black Crystal 60×120 cm model marmura 55016603RN
SKU:
8697819040277
| Gama | Nox |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie SG Ark Black 1. 60x60x0.7cm BOSTON BLACK, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
5411382218719
Gresie rectificata Istanbul Black Matt 22790211 60×120 cm, model piatra, negru, finisaj mat
SKU:
8698541059025
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie bej/neagra PORTORO model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853155217
| Gama | PORTORO |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej, Negru |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE CARMEN BLACK RECTIFIED 600*1200 CMN93REK 1.45mp/cut
SKU:
8691273459606
Gresie colectia Easy Negro, cod A010, 33,3×33,3 cm, culoare Negru
SKU:
8432597506757
| Gama | Easy |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Kenia Hex Negro 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925846048
| Gama | Kenia |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie neagra finisaj mat hexagonala portelanata Element Negro, M137, 23×27 cm
SKU:
8432597149985
Gresie portelanata rectificata Fuego tip marmura, 60×120 cm, culoare neagra, finisaj lucios
SKU:
8681575033017
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Lastra Absolute Black 120×280 cm
SKU:
8445583299250
| Gama | Absolute |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Lastra Marquina Mate 120×260 cm
SKU:
8435311599561
| Gama | Marquina |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 260 cm |
| MP/Cutie | 3.12 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 49 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Piesa decorativa rectificata Vertus Square Black 4945, tip decor, 30×60 cm, culoare negru, finisaj lucios
SKU:
3800745494518
Plinta 517 negru Smart flex
SKU:
5905952038352
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 517 |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma A12 1500×1940 mm
SKU:
4000000527770
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | A12 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma BAMBUS 1500×1940 mm
SKU:
4000000524786
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma COPAC V1 1500×1940 mm
SKU:
4000000542179
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma COPAC V2 1500×1940 mm
SKU:
4000000542186
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma DOOR 1500×1940 mm
SKU:
4000000531364
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma ELEGANT 1500×1940 mm
SKU:
4000000527824
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | ELEGANT |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma F120 1500×1940 mm
SKU:
4000000527879
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma F130 1500×1940 mm
SKU:
4000000527923
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | F130 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma F158 1500×1940 mm
SKU:
4000000526650
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | F158 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |















































