Negru
- Nu poți să adaugi „Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N280 1500x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma CANVAS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546085
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma COPAC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000542148
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma DOOR 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531180
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F120 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527831
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F158 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526612
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F158 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma FLAMES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531173
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma GRECIA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525493
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma LINEA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528951
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 121 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531159
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 16 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527480
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 63 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526544
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 63 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 65 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539575
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 65 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 78 1940 x 990 mm
SKU:
4000000539216
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX78 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 9 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525295
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX B52 1940 x 990 mm
SKU:
4000000539377
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma Max Circles 1940 x 990 mm
SKU:
4000000533580
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | Circles |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX CUB 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539278
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX CUB |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma Max Fasade 1940 x 990 mm
SKU:
4000000534228
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | Fasade |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX IRIS ARCADE 1700 x 990 mm
SKU:
4000000554172
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1700×990 mm |
| Gama | IRIS ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX NOBLE ARCADE 1800 x 990 mm
SKU:
4000000554196
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1800×990 mm |
| Gama | NOBLE ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N265 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526834
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N265 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N280 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525042
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N283 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525097
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N309 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525141
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma NOBLE 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546689
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TIGER 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525240
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TRES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000529217
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din teava amprentata Modern 1000 x 2050 mm
SKU:
4000000522324
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
| Tip cadru | Teava amprentata |
Scuter electric RDB Roma Black, 600W, fara permis, 25km/h
Scuter electric RDB Star Black, 2000W, fara permis, 25 km/h
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226
Suport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Triciclu electric RDB A-Klass, fara permis 25km/h, 800W, Baterie 60V 20Ah
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112







































