Gri
Gresie Santana tip piatra, 9322 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745932218
Gresie SG Ark Silver, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575063809
Gresie SG Arme, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575065148
Gresie SG Lagom Gra, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575068330
Gresie Tanum tip ciment, 6060-0124 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
5945005072612
Gresie tip lemn Sierra Grey 9208, 15×90 cm, Gri
SKU:
3800745920819
Gresie Tirol, model piatra, 9070, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
3800745907018
Gresie Travertino Gris Brillo (REC) 60*60 1.09mp/cut
SKU:
8436559872713
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
Gresie Wright, model lemn, 6060-0300, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080402
Lastra Lixium Grey 120×280 cm
SKU:
8445583299175
| Gama | Lixium |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Lastra Koru Grey 120x260x0.6 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
4000000580638
| Gama | Koru |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Etile |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Tip produs | Lastra |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Lastra Stellar White 120x280x0.6 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
4000000580652
| Gama | Stellar |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Etile |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Tip produs | Lastra |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Faianta Bronx Line, model dungi, A029, 25×50 cm, culoare gri, finisaj mat, 1.51 mp/cutie
SKU:
8432597552129
Piesa decorativa Aquarelle Light Grey 4909, tip flori, 25×50 cm, gri deschis
SKU:
3800745490916
Piesa decorativa colectia Metal Net Grafito, 30×90 cm, cod A086, culoare Gri
SKU:
8432597566980
| Gama | Metal |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Romburi |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Corona Patchwork Grey 4715, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471519
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Infinity Flowers Grey 3194, tip ciment, 40×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745319415
| Gama | Infinity Flowers |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 40×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Infinity Matrix Grey 3197, tip ciment, 20×50 cm, gri
SKU:
3800745319712
| Gama | INFINITY |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Jasper Mosaic Grey 4786, tip marmura, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745478617
Piesa decorativa Legno Mix Grey 4999, tip lemn, 24.4×74.4 cm, gri
SKU:
3800745499919
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Mirage 2660-0113, model marmura, gri, 60×30 cm, finisaj lucios
SKU:
5945005086503
| Gama | Mirage |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×30 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Grey 6063, tip lemn, 20.4×120.4 cm, gri
SKU:
3800745606317
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Platina, model monocolor, 2505-0121, 50 x 2.5 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
5945005080068
| Gama | PLATINA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×2.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Infinity Squares Grey 4177/4869, tip ciment, 20×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745417715
| Gama | Infinity Squares |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Nobile Hexagones Anhracite 6364, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745636413
Piesa decorativa rectificata Trevi Geometric Grey 4963, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745496314
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Tessile Cubik Gris, cod A029, 25×50 CM culoare Gri
SKU:
8432597551764
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 2663 PASTEL MAGNOLIA LIGHT GREY 6×25 cm
SKU:
3800745266313
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 4627 PERLATO MOSAIC GREY 30×60 cm
SKU:
3800745462715
Piesa decorativa 5848 PASTEL MAGNOLIA LIGHT GREY 25×40 cm
SKU:
3800745584813
Piesa decorativa 5849 PASTEL MAGNOLIA GREY 25×40 cm
SKU:
3800745584912
Piesa decorativa 5951 CAPRI PATCHWORK GREY 25×40 cm
SKU:
3800745595116
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 5977 ABITARE LIGHT GREY 25×40 cm
SKU:
3800745597714
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2814, 6×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745281415
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2765, 8×40 cm, culoare gri
SKU:
3800745276510
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Colorline, model monocolor, 2651-0097, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081829
| Gama | COLORLINE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Corona Art Decor 4769, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745476910
| Gama | Corona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Dec Cubik Onix, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597563026

























































