Gri
Gresie Nest Light Gray 33×66 cm, 32660112, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541069017
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Gris Travertino Lappato 1. 60×120 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8681575065346
Gresie SG Pulpis Grey Full Lap 1. 60×120 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8681575066145
Gresie Himba Grey 33×33 cm HIM03, R10, gri, finisaj mat
SKU:
8691273036203
| Gama | Himba |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata 6595 Enigma Pro Grigio, model ciment, 30×60 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
3800745659511
Gresie rectificata Astoria Grey 1., model marmura, 45×45 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8697497158929
Gresie rectificata Sempre Grigio 1., model ciment, 60×60 cm SD12, Gri, finisaj mat
SKU:
8692844009022
Gresie Prosecco Griggio 30.3×60.6 cm model ciment 9088A11
SKU:
3800171707510
| Gama | Prosecco |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Fossil Grey 30.3×60.6 cm model lemn 9084A11
SKU:
3800171705639
| Gama | Fossil |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie Amadio Grey 30.3×60.6 cm model lemn 9057A11
SKU:
3800171702829
| Gama | Amadio |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie Rectificata Marea Dark Gray 60×120 cm model marmura 55015333RN
SKU:
8697819037611
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Dakota Grey 1 D. 60x60x2 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
8681575008678
Gresie rectificata Leonardo Grey 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000569190
| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
Gresie Pavimento Grey 456×456 9016E11 1.26mp/cut
SKU:
3800171707435
Gresie Avila Grey 15*40 cm AVI03, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8691273431503
| Gama | Avila |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon, Gradina |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 15×40 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Gresie Boheme Gris 33×33 cm, rectificata, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584052
Gresie 6470 Sidona Light Grey 60×60 cm, model marmura, gri
SKU:
3800745647013
Gresie 3694 Riverstone Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745369410
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
Gresie Sg Ark Silver Rec 1. 60x60x0.7cm 1.81mp/cut
SKU:
8681575069955
Gresie Rasa Grey Rec 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575072250
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
Gresie rectificata Benelux Grey 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575023957
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Terra Grey TER2 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698853222018
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575028860
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575063847
Gresie SG Ark Anthracite REC 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575067715
Gresie SG Terrazzo GRIGIO 1. 60x120x2, model piatra, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575097385
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
Gresie rectificata Fontana Gray 26420210 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541037597
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Gray Matt 22790411 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541047480
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Woodline Grey WOD3 60×120 cm, model lemn, gri, finisaj mat
SKU:
9608859214716
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Iron Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583214574
| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Capitol Grey 60×120 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273367307
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |






















































