Gri
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Adeziv pentru gresie si faianta Adesilex P9 Gri 25kg/sac, interior/exterior
SKU:
8022452052927
72,00 lei| Brand | Mapei |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2-5 |
| Greutate | 25 kg |
| Culoare | Gri |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 40 |
| Utilizare | casnica / industriala, la interior / exterior; pe gresie si faianta, placi de gresie portelanata sau din piatra naturala |
Chiuveta din granit cu scurgere DAFNE, 1 cuva, 51cm, gri
SKU:
5947226516463
512,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 510 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 510 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49X79cm, gri, cu sifon
SKU:
5947226516739
589,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, gri
SKU:
5947226516821
589,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granot cu scurgere Grenada 1 cuva , 48×78 cm, gri
SKU:
5947226517477
702,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 780 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 480 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Gresie rectificata Ovation Light 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
5903313338059
139,00 leiMP| Gama | Ovation |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
99,00 leiMP| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
151,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 570 mm |
| Greutate | 1.43 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | QH04 120 |
| Latime | 105 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 120 mm |
| Dimensiuni | 570x105x120 mm |
| Adancime | 105 mm |
| Suprafata montare | Perete |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
262,00 leiMP| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Parchet Nevis Stejar 12mm, K278, AC6-33
SKU:
5907555425737
68,50 leiMP| Gama | NEVIS |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kronospan |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1288×195 mm |
| Tip produs | Parchet |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EM-048
SKU:
4000000581864
80,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1175
SKU:
4000000581871
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Ciment |
Rost Satin email superlucios Gri 0.6L
SKU:
5948596013132
22,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Gri |
Rost Satin email superlucios Gri 4L
SKU:
6420319053056
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Gri |
Scuter electric RDB Roma Gray, 600W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 155x72x106 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 220 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 2.75 |
| Culoare | Gri |
Triciclu electric RDB MINI Grey, fara permis, 800W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 154x75x108 cm |
| Greutate | 86 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 276 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.00-8 |
| Culoare | Gri |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566397
765,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566403
765,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566410
765,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa interior universala Delmont Cement Light 80 cm
SKU:
4000000575054
897,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Stilton Alb Mat 80 cm
SKU:
4000000575016
897,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566601
799,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566618
799,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566625
799,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566458
819,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566465
819,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566472
819,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000555261
940,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552994
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552987
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H2 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000553014
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |


































