Galben
Vata minerala de sticla Isover Domo 10 MPS, 7500x1200x100mm
SKU:
5945780803620
130,50 lei| Grosime | 100 mm |
|---|---|
| Model | Domo 10 |
| Material | fibre vata minerala de sticla |
| Dimensiuni | 7500×1200 mm |
| Culoare | Galben |
| Izolatie fonica | Da |
| Suprafata acoperita | 9 mp/rola |
| Utilizare | Mansarde, Pereti exteriori, Poduri |
Bicicleta TEC Titan 26 inch Negru Galben
SKU:
8680171719936
738,00 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 26 inch |
| Dimesiune cadru | 22 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Bicicleta TEC Titan 24 inch Negru Galben
SKU:
8680171720079
707,50 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 24 inch |
| Dimesiune cadru | 20 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Piesa decorativa Glossy Patchwork Yellow 4763, tip decor, 25.5×75.5 cm, galben
SKU:
3800745476316
90,50 leiMP| Gama | WHITES |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Rost Satin email superlucios Galben 4L
SKU:
6420319053131
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Galben |
Rost Satin email superlucios Galben 0.6L
SKU:
5948596013118
22,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Galben |
Cazan combustibil solid Magdolna 27kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556251
5.213,00 lei| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 196 Kg |
| Putere | 27 KW |
| Dimensiuni | 540 x 500 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Cazan combustibil solid Magdolna 37kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556275
6.222,00 lei| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 255 Kg |
| Putere | 37 KW |
| Dimensiuni | 710 x 540 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Cazan combustibil solid Magdolna 32kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556268
5.462,00 lei| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 220 Kg |
| Putere | 32 KW |
| Dimensiuni | 540 x 610 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac galben vt-555 24V- SKU-2518 10m
SKU:
3800157605717
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Faianta Lilly tip monocolor, 4852 25×50 cm, culoare galben
SKU:
3800745485219
64,00 leiMP| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Galben |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Menghina de banc pentru modelism 75mmTOPEX 07A307
SKU:
5902062043863
96,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 07A307 |
| Culoare | Galben |
Vopsea magic efect Dune lemon dream 22 0.9L
SKU:
789554779944
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |

































