Crom
Portprosop dublu Orfeus, crom 6924
SKU:
8590309108108
| Inaltime | 110 mm |
|---|---|
| Latime | 460 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Suport hartie igienica cu protectie Orfeus, crom 6938
SKU:
8590309108146
| Inaltime | 160 mm |
|---|---|
| Latime | 145 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Lustra Carmen crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023845
SKU:
5949027050160
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 670x140x200 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023845 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |






























