Crom
- Nu poți să adaugi „Baterie cada cu dus pipa lunga design MODERN ER-YB111” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Baterie stativa bideu Vasto BVA6 FERRO
SKU:
5901095652455
Baterie stativa bucatarie Square BAQ4 FERRO
SKU:
5902194946643
Baterie stativa bucatarie, pipa lunga Stillo BSL4 FERRO
SKU:
5902194929851
Lustra LED Orion Chrome 30W, 4000K, 600x180mm, 110-240V 019-017-0030
SKU:
8680985552873
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Material | Acril, Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 2 inele 400+600mm aluminiu+crystal OVK-PL5241-600
SKU:
4000000541097
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5241-600 |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Tania crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023850
SKU:
5949027050191
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 400x400x280 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023850 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |


























































