Crem
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Corchia, model marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000560166
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Earth Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
4000000560197
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Gresie Fusion Light 9509, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745950915
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Tribeca Perla, tip ciment, 120×260 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000557715
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Tribeca |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Rialto Avorio, tip marmura, 120×260 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
4000000557708
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Rialto |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Venato White, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000557302
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Venato |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Uluru, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000557296
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Uluru |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Reef, tip marmura, 120×260 cm, culoare albastru-galben, finisaj lucios
SKU:
4000000557289
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Reef |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Murano, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
4000000557272
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Murano |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Kontempo Cream, tip marmura, 120×260 cm, culoare crem, finisaj lucios
SKU:
4000000557265
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Kontempo |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Caravaggio Antracit, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
4000000557258
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Caravaggio |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Avalon Gris, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
4000000557241
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Avalon Marfil, tip marmura, 120×260 cm, culoare crem, finisaj lucios
SKU:
4000000557234
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557227
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Always |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Trevi Natural, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557210
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Trevi |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Piesa decorativa Dec Cubik Travertin, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562968
Piesa decorativa Dec Cubik Crema, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562906
Piesa decorativa Dec Dune Crema, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562937
Piesa decorativa Dec Dune Travertin, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562999
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm,8234, Crem
SKU:
3800745823417
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Botticino Beige,45×45 cm, culoare crem, cod 9883
SKU:
3800745988314
Gresie portelanata tip marmura Paros Beige, 45×45 cm, Crem
SKU:
3800745988611
Gresie tip lemn Matera Natural 9796, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979619
Gresie tip lemn Matera Beige 9795, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979510
Gresie tip lemn Como Natural 9800, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745980011
Gresie tip lemn Como Beige 9799, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979916
Gresie Jatoba tip lemn, 8987 15,5×60,5 cm, culoare crem
SKU:
3800745898712
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 4878 Tessuto Patchwork Cream tip textil, 30 x 60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487817
Faianta tip marmura 4704 Paros 30×60, Crem
SKU:
3800745470413
Faianta tip marmura Botticino Onda Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4728
SKU:
3800745472813
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Lines Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4729
SKU:
3800745472912
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4725
SKU:
3800745472516
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |


























































