Bej
Gresie portelenata bej KEROS BRONX BEIGE model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597546449
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata bej KEROS REALITY model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597514844
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata bej KEROS TAJMAHAL Crema Marfil model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597564474
Gresie portelenata bej KEROS TASSILE model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597550163
| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata District Beige 6166, tip ciment, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745616613
Gresie rectificata Stoneline Beige 9824, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745982411
Gresie rectificata Willow Beige 6206, tip lemn, 20×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745620610
Gresie SG Fluxo, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8681575064981
Gresie SG Ramo Misto, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
8681575008992
Gresie Sintra Almond tip piatra, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745928815
Gresie Stoneline Beige 9921, tip piatra, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745992113
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
Piesa decorativa Alpino Decor Beige 6049, tip lemn, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745604917
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Aquarelle Light Beige 2813, tip flori, 25×50 cm, bej deschis
SKU:
3800745281316
Piesa decorativa Botticino Art Beige 4726, tip marmura, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745472615
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Botticino Gold Beige 2924, tip marmura, 7×75.5 cm, bej
SKU:
3800745292411
| Gama | BOTTICINO |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 7×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Capri Patchwork Beige 2766, tip piatra, 8×25 cm, bej
SKU:
3800745276619
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Firenze Geometric Beige 3271, tip geometric, 30×60 cm, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
3800745327113
| Gama | Firenze Geometric Beige |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Nairobi Geometric Beige 4988, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745498813
Piesa decorativa Norfolk Beige 6061, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej
SKU:
3800745606119
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Norfolk Light Beige 6060, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej deschis
SKU:
3800745606010
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Beige 6064, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej
SKU:
3800745606416
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Tempera Print Beige 4842, tip marmura, 24.4×74.4 cm, bej
SKU:
3800745484212
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta Padova, model marmura, A029, 25×50 cm, culoare bej, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597549167
Piesa decorativa 1805 PANAMA LIMEX BEIGE 5×25 cm
SKU:
3800745180510
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2664 PASTEL MAGNOLIA LIGHT BEIGE 6×25 cm
SKU:
3800745266412
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2769 CAPRI RHOMB BEIGE 5,5×25 cm
SKU:
3800745276916
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5.5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 5952 CAPRI RHOMB BEIGE 25×40 cm
SKU:
3800745595215
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2815, 6×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745281514
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2768, 8×40 cm, culoare bej
SKU:
3800745276817
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Murcia, model marmura, 2797, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745279719
| Gama | Murcia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Panama Limex Beige, 25×40 cm, 1806
SKU:
3800745180619
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2665, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745266511
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa reliefata Celine Decor Waves Beige 2879, 30×60 cm, Bej
SKU:
3800745287912
Piesa decorativa Tessile Cubik Beige, cod A029, 25×50 CM culoare Bej
SKU:
8432597551726
Treapta Travertin 150 x 33 x 2 mm
SKU:
4000000564843
Treapta pentru scari gresie Traver, model piatra, 6806-0044, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084417
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Luiza Bej, 500 x 425 x 155 mm, finisaj mat, REA-U9609
SKU:
6665069






















































