Faianta rectificata Cemento Perla White 3394, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb
89,00 leiMP
Cod produs: 3800745339413
Categorie: Faianta, Gresie si Faianta
În stoc (poate fi pre-comandat)
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Faianta rectificata Cemento Perla White 3394, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb. Fiecare gresie este compatibila cu anumite modele de faianta si piese decorative, care pot fi identificate prin cautare dupa numele familiei din care fac parte sau pot fi identificate la produse recomandate. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa intrati in legatura cu noi. Pretul este pe MP, dar produsul se vinde la cutie de 1.1 MP.
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
Faianta Izola Waves Lila 3223, tip relief, 25×50 cm, lila
Faianta Kalina Gris, model ciment, 25×50 cm, gri, finisaj mat
Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat
Faianta Larisa Brown 5751, tip marmura, 20×30 cm, maro
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
Faianta Marbella 5.8 Mm Beige 4572, tip marmura, 20×25 cm, bej
Faianta Mat White 4634, tip monocolor, 30×60 cm, alb
Faianta Romance Beige 4936, tip piatra, 25×50 cm, bej
Faianta Romance Beige 5288, tip piatra, 25×50 cm, bej
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Loreto Dark Mat 1, model piatra, 60×60 cm, bej
| Gama | Loreto |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej, Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |


