Vezi coșul 1 × „Parchet Varioclick Extensive SIENA 8MM 4V 2.3071mp/cut” a fost adăugat în coș.
Parchet laminat AGT Fuji Effect Premium 12mm 33 AC5 4V
67,50 lei
Cod produs: 8681311310983
Categorie: Parchet, Parchet laminat
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
8681311310983
Categorii: Parchet, Parchet laminat
Descriere
- AC: AC5
- Clasa de trafic: 33 – Spatii comerciale/publice cu trafic ridicat
- Culoare: maro
- Grosime: 12 mm
- Potrivit incalzirea pardoseala: da
- Structura suprafata: embosata
- Tip compozitie: laminat
- Tip montaj: click sistem
- Tip tesire: v-groove
- Zona montaj: dormitor, hol, living, comercial
- Greutate cutie: 12.2 kg
- Cantitate cutie: 1.3551 mp/cutie
Informații suplimentare
| Gama | Effect |
|---|---|
| Model | Fuji |
| Design | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Montaj | Click |
| Clasa | 33 AC5 |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Parchet laminat Mill Oak Atlantic K476, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 12mm, 1.48mp/cut
SKU:
4042456139244
80,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K476 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Modera Classic, 8mm, clasa 32, trafic mediu, K277, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031697
48,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K277 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8 mm, clasa 31, stejar, 8352, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031475
48,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8352 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclic Standard Koycegiz, 8mm, AC4, maro, 2.3071mp/cut
SKU:
6426947062279
48,00 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Terminatie stanga/dreapta 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013762
3,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Plinta 622 stejar alb Esquero
SKU:
5905952231258
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar alb |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 622 |
Plinta 613 stejar japonez Esquero
SKU:
4000000516552
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar japonez |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 613 |
Plinta 553 stejar argintiu Smart flex
SKU:
5905952111666
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar argintiu |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 553 |
Plinta 537 stejar boieresc Smart flex
SKU:
5905952111642
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar boieresc |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Plinta 530 stejar arizona Smart flex
SKU:
5905952037386
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Arizona |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 530 |
Plinta 527 fag jutland Smart flex
SKU:
5905952037355
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Fag jutland |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 527 |
Element imbinare 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013755
3,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |







