Harsova, Mangalia
Postat acum 2 săptămâni

CERINTE:

  • Experienta in domeniul materialelor de constructii reprezinta un avantaj, dar si dorinta de a invata si de a te dezvolta.
  • Studii medii
  • Persoana organizata si atenta la detalii;
  • Experienta pe o functie similara;
  • Seriozitate, atentie sporita la detalii, amabilitate;

RESPONSABILITATI:

  • Scanarea produselor individual, incasarea sumelor de bani conform valorii bonului/facturii;
  • Operarea documentelor in programul de gestiune conform procedurilor de lucru;
  • Gestionarea documentelor specifice si asigurarea circuitului corect al acestora;
  • Realizarea monetarului la fiecare sfarsit de program;
  • Verificarea canalului de comunicare (Skype, Email, Whatsapp);
  • Intocmirea de avize intre gestiuni/societati comerciale/institutii publice;
  • Realizarea facturilor catre clienti;
  • Verificare in programul de gestiune al relocarilor intre punctele de lucru;
  • Efectuarea legaturii cu depozitul central si transmiterea informatiilor catre directorul de magazin;
  • Aprobarea notelor interne intre gestiuni dupa verificarea marfii de catre un gestionar;

BENEFICII:

  • Pachet salarial atractiv adaptat si actualizat anual cu nivelul pietei;
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie romaneasca in plina dezvoltare;
  • Tichete de masa;
  • Zi libera cu ocazia zilei de nastere;
  • Abonament medical privat;
  • Training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor de comunicare, lucru in echipa sau abilitati specifice domeniului de activitate cat si despre cultura tehnica a produselor comercializate;
  • Mentor alocat pentru sustinerea in noua activitate si integrarea in colectiv;

Pentru detalii suplimentare, va rugam sa ne contactati la numarul 0787698185.

Aplica pentru job

Detalii personale

A valid phone number is required.
A valid email address is required.