Contactati-ne

INFORMATII PRIVIND PROGRAMUL DE LUCRU, ADRESELE SI NUMERELE DE TELEFON ALE DEPOZITELOR DE MATERIALE DE CONSTRUCTII MAX DIN JUDETELE CONSTANTA SI IALOMITA.

SEDIU CENTRAL MAX

Strada Minerului nr. 2D

Murfatlar, Constanta

0241232018

max26nov@yahoo.com

0241232213

Luni – Vineri 07:30 – 15:00

Sambata 07:30 – 12:00

Duminica – Inchis

DEPOZIT MAX MANGALIA

M.I. Dobrogeanu nr. 67

Mangalia, Constanta

0341468888

mangalia@max-srl.ro

0341468888

Luni – Vineri 8:00 – 18:00

Sambata – 8:00 – 15:00

Duminica – 8:00 – 12:00

DEPOZIT MAX FETESTI

Strada Calarasi nr. 606C

Fetesti, Ialomita

0744505040

fetesti@max-srl.ro

Luni – Vineri 8:00 – 18:00

Sambata – 8:00 – 15:00

Duminica – 8:00 – 12:00

DEPOZIT MAX CERNAVODA

Strada Canalului nr. 19

Cernavoda, Constanta

0341446688

cernavoda@max-srl.ro

0341446688

Luni – Vineri 8:00 – 18:00

Sambata – 8:00 – 15:00

Duminica – 8:00 – 12:00

DEPOZIT MAX HARSOVA

Strada Lunei nr. 2

Harsova, Constanta

0241872872

harsova@max-srl.ro

0241872872

Luni – Vineri 8:00 – 17:00

Sambata – 8:00 – 14:00

Duminica – 8:00 – 12:00

DEPOZIT MAX MURFATLAR

Calea Bucuresti nr. 118

Murfatlar, Constanta

0241232304

murfatlar@max-srl.ro

0241232304

Luni – Vineri 8:00 – 18:00

Sambata – 8:00 – 16:00

Duminica – 8:00 – 12:00

DEPOZIT MAX MEDGIDIA 1

Strada Sucevei nr. 1 – colt cu Poporului

Medgidia, Constanta

0341426669

medgidia1@max-srl.ro

0341426669

Luni – Vineri 8:00 – 17:00

Sambata – 8:00 – 14:00

Duminica – INCHIS

DEPOZIT MAX MEDGIDIA 2

Strada Silozului nr. 125 vis-a-vis de Obor

Medgidia, Constanta

0241897676

medgidia2@max-srl.ro

0241890037

Luni – Vineri 8:00 – 18:00

Sambata – 8:00 – 14:00

Duminica – 8:00 – 12:00

DEPOZIT MAX 23 AUGUST

George Calinescu nr. 7

23 August, Constanta

0241733848 / 0752116212

23august@max-srl.ro

0241733848

Luni – Vineri 8:00 – 17:00

Sambata – 8:00 – 14:00

Duminica – 8:00 – 12:00

DEPOZIT MAX NEGRU VODA

Strada Independentei nr. 51-53

Negru Voda, Constanta

0241780054

negruvoda@max-srl.ro

0241780054

Luni – Vineri 8:00 – 18:00

Sambata – 8:00 – 15:00

Duminica – 8:00 – 12:00

DEPOZIT MAX VALU TRAIAN

Calea Dobrogei nr. 183 bis

Valu lui Traian, Constanta

0341426694

valutraian@max-srl.ro

0341426694

Luni – Vineri 8:00 – 18:00

Sambata – 8:00 – 16:00

Duminica – 8:00 – 12:00

CONDUCERE - TEL. UTILE

Catalin Dumitru – Director Executiv
0752116215 – catalin.dumitru@max-srl.ro

Corina Balutoiu – Director Comercial
0752317777 – corina.balutoiu@max-srl.ro

Sergiu Teodor Florea – Manager Marketing
0774594209 – sergiu.florea@max-srl.ro

Departament Contabil
0748221356 – max26nov@yahoo.com

Iulian Bestea – Achizitii Publice
0773313540 – iulian.bestea@max-srl.ro

Constantin Mavris – Agent Vanzari
0752319999 – max26nov@yahoo.com

COMPLETEAZA FORMULARUL DE CONTACT

Serviciul Relatii clienti este disponibil tuturor clientilor MAX care doresc informatii suplimentare despre produsele si serviciile pe care le furnizam (consultanta, transport asigurat, etc.) sau pentru diferite reclamatii si sugestii in legatura cu magazinele MAX. Echipa noastra va sta la dispozitie in fiecare zi.

Contactati-ne si va vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.